Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 503
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3421993
24525
522
Cholnoky Viktor: Az alerion-madár vére. Elbeszélések. Bp., 1912., Franklin. Első kiadás. Félvászon kötés, első lap hiányzik. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3429215
24526
522
Dante Könyvkiadó Emlékkönyve 1919-1935. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., 1936, Dante, 251+(1) p.+ 32 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3429869
24527
522
Toudouze, [Georges Gustave]: Aki ellopta a Golf-áramot. Regény. Ford.: Sz. Gyömrői Boriska. Bp., [1927], Pantheon, 267+(5) p. Átkötött félbőr-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3430499
24528
522
Latinovits Zoltán: Emlékszem a röpülés boldogságára. Összegyűjtött írások. Bp., 1985, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3430509
24529
522
Kardos G. György: Avraham Bogatir hét napja. Bp., Magvető. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3446075
24530
522
Remarque, Erich Maria: Nyugaton a helyzet változatlan. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,1929, Dante. Negyedik kiadás. Kiadói, sérült papírborítóval még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3446080
24531
522
Décsi Imre: A nagyságos asszony idegei. Bp., é.n. Athenaeum. 106p. papírborítóval még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3450265
24532
522
Peterdi Sándor: A mások pénze. Bp., é.n. Légrády. 133p. Korabeli papírkötésben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3453074
24533
522
Kardec, Allan: A spiritizmus. Érintkezés a szellemvilággal. Spiritiszta szeánszok. Irta - - nyomán Frigyes László. Bp., 1920, Magyar Könyvkiadó, 63+(3) p. Kiadói papírkötés, erősebben sérült, a gerincen javított borítóval, néhány sérült lappal, az utolsó lap kijár. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3453808
24534
522
Kara László: Bűnmegelőzés építészeti eszközökkel. DEDIKÁLT!2017, Lechner Nonprofit Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3453823
24535
522
Makár János: Kanizsai Pálfi János élete és munkássága. New Brunswick, 1961, Szerző. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3453957
24536
522
Héziodosz: Istenek születése / Munkák és napok. Az ókor irodalom kiskönyvtára. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események