Nemes Ernő: Lirai hangfodrok. (Versek.) DEDIKÁLT! Szombathely, 1914., Dukesz Jenő "Sabaria" papíráruháza, 1 t. + 78 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, foltos példány.
Oszipov Andrej: A varég. Regény. Ford.: Ambrozovics Dezső. Bp., 1906, Franklin, 239 p. A borítón: "A Nemzeti Ujság Aranykönyvtára" felirattal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Szentkuthy Miklós: Prae. I-II. köt. Bp., 1980, Magvető. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a II. kötet kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóval (az I. kötet védőborító nélkül), az I. kötetben lapszéli ázásnyomokkal.
Ugró Béla: Suttog a pillangó (válogatott versek). Az Úr védelmében (dráma). A szerző által ALÁÍRT példány! Szeged, é.n., k.n. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés.
Iparosok olvasótára XX. évf. I-X. füzet. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp., 1914., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Benne érdekes írásokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Iparosok olvasótára IX. évf. I-X. füzet. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp., 1903., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Benne érdekes írásokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal.