Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 503

Ady Endre: Margita élni akar. Bp., 1921, Amicus. Kozma Lajos fametszeteivel. Egészvászon kötés, vászonkötéstől részben foltos lapok, kopottas állapotban.
24357.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
24358.

Guy de Maupassant 3 műve:
Balkézről. Ford.: Benedek Marcell.; Lujzika. Ford.: Lányi Viktor.; Yvette. Ford.: Benedek Marcell. Guy de Maupassant összes munkái (XI, XVI, XXIII.) Bp., ,Athenaeum, 150+1 p.; 168+2 p.; 173+1 p. A borítók Gara Arnold munkái. A 3 kötet közül az utolsó 2 felvágatlan. Kiadói papírkötések, az első könyv gerinc kis sérüléssel, jó állapotban. Az egyik kötet Ritka!

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
A Sion-hegy alatt. Ady Endre istenes versei. Bp., 2019, Szent István Társulat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24359.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Babits Mihály: Isten gyertyája. Istenes versek. Bp., 1991, Szent István Társulat. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
24360.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Radnóti: Ikrek hava (Napló a gyerekkorról). Számozott (368/1100) példány. 1959, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
24361.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Jobbágy Éva: Adjátok vissza a szavainkat! Tormay Cécile, a negyedik T. DEDIKÁLT! 2025, Gyomai Kner Nyomda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24362.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
2 db dekoratív Kner kiadvány: Antal Sándor: Jörru története. Novellák. Gyoma, 1913, Kner. Kiadói egészvászon kötés, + - Jászay-Horváth Elemér: Gyöngyök és könnyek. Gyoma 1913. Kner Izidor. Verses kötet. Festett egészvászon kötés, kis kopással
24363.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Marcus Tullius Ciceroval kapcsolatos 3 db iskolai tankönyv:   Marcus Tullius Cicero válogatott beszédei. De Imperio Cn. Pompei, In Catilinam Or I. Pro Archia Poeta. Szerk. és magyarázatokkal ellátta Édes Jenő. Bp.,én. (1929),Franklin, 179+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, és sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.;   Szemelvények M. Tullius Cicero beszédeiből. A gimnáziumok és leánygimnáziumok VI. osztálya számára. Magyarázta Esztergomy Ferenc és Édes Jenő. Bp., 1940, Athenaeum, 126+1 p. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.;   Szemelvények M. Tullius Cicero leveleiből és bölcseletei műveiből. A gimnáziumok és lánygimnáziumok VII. osztálya számára. Magyarázta Esztergomy Ferenc és Édes Jenő. Bp., 1941, Athenaeum,144 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.;
24364.

Marcus Tullius Ciceroval kapcsolatos 3 db iskolai tankönyv:

Marcus Tullius Cicero válogatott beszédei. De Imperio Cn. Pompei, In Catilinam Or I. Pro Archia Poeta. Szerk. és magyarázatokkal ellátta Édes Jenő. Bp.,én. (1929),Franklin, 179+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, és sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.;

Szemelvények M. Tullius Cicero beszédeiből. A gimnáziumok és leánygimnáziumok VI. osztálya számára. Magyarázta Esztergomy Ferenc és Édes Jenő. Bp., 1940, Athenaeum, 126+1 p. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.;

Szemelvények M. Tullius Cicero leveleiből és bölcseletei műveiből. A gimnáziumok és lánygimnáziumok VII. osztálya számára. Magyarázta Esztergomy Ferenc és Édes Jenő. Bp., 1941, Athenaeum,144 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal.;

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Krusovszky Dénes: Kíméletlen szentimentalizmus. Esszék, kritikák. [Bp.], 2014, L'Harmattan. Kiadói papírkötés.
24365.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Eli Jaxon-Bear: A megszabadulás enneagramja. A fixációtól a szabadságig. Ford.: Veszprémi Krisztina. [Bp.], 2005, Ursus Libri, 370+[6] p. Kiadói papírkötés
24366.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
24367.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
A Kner Nyomdaipari Múzeum füzetei, 15 db: Petőcz Károly: Műhelykultúra és stílus.; Képzőművészet a könyvművészetben.; Gaál Endre: A Tevan-nyomda betűmintái.; Papp János: A szép könyv dicsérete.; stb. Békéscsaba-Gyoma, 1982-1991, Kner Nyomda. Kiadói papírkötés.
24368.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események