Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 503

Egedi-Kovács Melinda: Átman Dala. Lélek-mandalák. Budakeszi, 2003., Mandala-Véda. Kiadói kartonált papírkötés.
24369.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
24370.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
24371.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
24372.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
24373.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
24374.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Gyürk István: Kuglóf és petrencerúd. Hetvenöt év emlékei. Gyürk Mónika által dedikált! 2010, Okapi Pannónia Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24375.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
2 db - Szij Rezső: Misztótfalusi Kis Miklós. Bp.., 1943, Turul. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban + Tótfalusi Kis Miklós halotti kártája. Bp., 1978, Akadémiai. Nagyméretű facsimile melléklettel! Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24376.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Verne Gyula: Öt hét léghajón. Utazás Afrikában. Bp., 1908, Franklin-Társulat, 384 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, az elülső szennylap sérült, a hátsó szennylap hiányzik.
24377.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
24378.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
24379.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Mindörökké, Erdély. Szevátiusz Tiborral beszélget Szertvátiusz Klára. 2009, Kairosz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24380.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események