Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 503

Christopher Hansard: A tibeti élet művészete. Ép test, ép lélek, teljes élet. Ford.: Frigyik László. Bp., 2002, Trivium. Kiadói kartonált papírkötés.
24609.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Jo Nesbo: Vérhold. Ford.: Sulyok Viktória. Bp., 2023, Animus. Kiadói papírkötés, ázásnyomokkal.
24610.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Nyáry Krisztián: Így szerettek ők. Magyar irodalmi szerelmeskönyv. Bp., 2012, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
24611.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Wass Albert: Egyedül a világ ellen. Nemzeti könyvtár 88. sz. [Bp., 1943], Stádium-ny., 60+[4] p. A borító és a rajzok Jeges Ernő munkái. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval és címlappal, a címlap és a második lap összeragadt.
24612.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Richard L. Brandt: Egyetlen kattintás. Jeff Bezos és az Amazon felemelkedése. Bp., 2012, HVG. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
24613.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Márai Sándor: A féltékenyek I. köt. Bp., 1943, Révai, 2+319 p. A borító rajza Fenyves Sándor (1907-1944) grafikus, illusztrátor, festő munkája. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott kiadói illusztrált papír védőborítóban.
24614.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
H. Courts Mahler: Kata házassága. Regény. Ford.: Boros Béla. Bp.,én.,Dante, 203+5 p. Átkötött félvászon-kötés, névbélyegzésekkel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal. + E. v. Adlersfeld-Ballestrem: A zöld pompadour. Regény. Ford.: Kémédyné Novelly Riza. Bp., 1917, Singer és Wolfner, 111 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
24615.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Prevozné Balogh Irén - Rostás Gábor: Gulag. Számontartva. [Bp.,2018.], Szépmíves. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;
24616.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Bp., 1903 Franklin. Korabeli aranyozott réz kapcsos egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, kopott borítóval, hiányos kapcsokkal.
24617.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
24618.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Cziklay Lajos: Az én uj káplánom. Elbeszélés. Sheenan Kanonok után - -. Bp.,1904.,Staphaneum, 446 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon bélyegzésekkel, laza fűzéssel.
24619.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Kiss József: Legendák a nagyapámról. Bp., 1911, a Hét kiadása, 1 (A költő arcképe, rajzolta Vadász Miklós) t. +100 p. Első kiadás! Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, hiányzó szennylapokkal.
24620.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események