Szemelvények Vergilius Aeneiséből. A gimnáziumok és leánygimnáziumok VI. és VII. osztálya számára. Szerk. Dr. Antal Imre és Dr. Gaál László. Gimnáziumi latin nyelvi egységes tankönyvek sorozata. Bp., 1940, Athenaeum, 205 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon szakadással, néhány ceruzás bejelöléssel és bejegyzéssel.