Nemzeti Könyvtár 3 száma (65., 120., 121.), 1848-49-es témában:
Sz. Gy: Tüzér voltam 48-.ban. (Egy honvéd-köztüzér élete 1848/49-ben.) A szövegrajzok és a borító Dongó György munkája.;
Hidvégi Jenő: Bem apó. A szövegrajzok és a borító Fáy Dezső munkája.;
Solymossy Péter: Tavaszi szél. 1848 a magyar sajtó tükrében. A borítólap Fáy Dezső munkája.
Bp.,én.-1944 ,Stádium, 80 p.; 61+3 p.;63+1 p. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal.