Szemelvények Titus Livius történeti munkájából a gimnázium V. osztálya számára. Összeáll. és magyarázatokkal ellátta Dr. Márkus Jenő. Bibliotheca Discipulorum. Latin nyelv és irodalom 31. sz. Bp., 1939., Szent István-Társulat, 144 p. Átkötött félvászon-kötésben, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal. +
Szemelvények P. Cornelius Tacitus műveiből. Szerk. és magyarázatokkal ellátták: Édes Jenő és vitéz Esztergomy Ferenc. Bp., én. (1931), Franklin, 137+3 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel, bejegyzésekkel és aláhúzásokkal.