Number of items: 1130

Dely István (-): Lovasszekér. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 41×25 cm
10396.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Dely István (-): Zánkai kert (Balatonfelvidék), 1979. Tus, toll, papír, jelzett, 10x15 cm
10397.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
10398.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
10399.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
10400.

Available for bidding
140 000 HUF
379,40
437,50
Minimum bid:
140 000 HUF
140 000 160 000 190 000
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Fácánok, 1985. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 58x37 cm
10401.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Öreg fa. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Fakeretben. 30x40 cm
10402.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Doór Ferenc (1918-2015): Dunaföldváron, etetés a halastóban. Pasztell, papír, jelzett, autográf felirattal a hátoldalon. Apró lapszéli szakadásokkal. 37x52 cm
10403.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Dudás Jenő (1900-1991): Táj szekérrel. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lapszéli apró foltokkal, 29×29 cm
10404.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Dudás Jenő (1900-1991): Tihany. Rézkarc, papír, jelzett üvegezett keretben 29x39cm
10405.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
10406.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 9 db mű: Városrészletek, több alakos kompozíciók, tájképek, absztrakt kompozíciók. Akvarell, ceruza, monotípia, papír, részben jelzett, részben sérült, 30x44 cm körüli méretekben
10407.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF