Number of items: 1130

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes társaság, 1992. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 11×8 cm
10372.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Táncoló társaság. Vegyes technika, papír, jelezve középen lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 29,5×41,5 cm.
10373.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Monotípia, papír, jelzés nélkül. 42x25,5 cm
10374.

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság, 1999. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 41x59 cm.
10375.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Utazás, 1977. Tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. Hátoldalán a művész bélyegzésével. 29,5x21 cm.
10376.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Csibi Júlia (-), 3 db grafika: Alakok (cím nélkül). Színes rézkarc, papír, jelzett, egy paszpartuban, 13x16,5 (x3) cm
10377.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Csillag József (1894-1977): Főzőcske. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Kissé foltos. 31,5x22,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10378.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Csisztu Mihály (1933-2008): Árpádkori kistemplom Csarodán. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat IV bélyegzéssel a hátoldalán, feltekerve, 29,5x39,5 cm
10379.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Csóka István (1897-1989): Táborozók. Olaj, rétegelt falemez, jelezve balra lent. Kisebb felületi sérülésekkel (repedésekkel a hordozón). Vetemedett. 40×50,5 cm
10380.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Czirbusz László (-): A Kisvasútról a Hosszúház felé, 1966. Filc, toll, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 18x25 cm
10381.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Czirbusz László (-): A vak korrupció (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 25x17 cm
10382.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Czirbusz László (-): Az újjáépítés figurája (karikatúra), 1965. Tus, papír, jelzett. 26x19 cm
10383.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF