Paintings and graphics Number of items: 1130
3502613
10372
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes társaság, 1992. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 11×8 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3483086
10373
523
28000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Táncoló társaság. Vegyes technika, papír, jelezve középen lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 29,5×41,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3336006
10374
523
5500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Monotípia, papír, jelzés nélkül. 42x25,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3439280
10375
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság, 1999. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 41x59 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3336014
10376
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Utazás, 1977. Tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. Hátoldalán a művész bélyegzésével. 29,5x21 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3436283
10377
523
Csibi Júlia (-), 3 db grafika: Alakok (cím nélkül). Színes rézkarc, papír, jelzett, egy paszpartuban, 13x16,5 (x3) cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3376193
10378
523
Csillag József (1894-1977): Főzőcske. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Kissé foltos. 31,5x22,5 cm. Üvegezett fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3456531
10379
523
Csisztu Mihály (1933-2008): Árpádkori kistemplom Csarodán. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat IV bélyegzéssel a hátoldalán, feltekerve, 29,5x39,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3376870
10380
523
32000
Csóka István (1897-1989): Táborozók. Olaj, rétegelt falemez, jelezve balra lent. Kisebb felületi sérülésekkel (repedésekkel a hordozón). Vetemedett. 40×50,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3355257
10381
523
Czirbusz László (-): A Kisvasútról a Hosszúház felé, 1966. Filc, toll, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 18x25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3369783
10382
523
Czirbusz László (-): A vak korrupció (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 25x17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3369763
10383
523
Czirbusz László (-): Az újjáépítés figurája (karikatúra), 1965. Tus, papír, jelzett. 26x19 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house