Number of items: 1130
3491645
10348
523
Csabai Wágner József (1888-1967): Tabán, kőműves lépcső. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben .30x23 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3491653
10349
523
Csabai Wágner József (1888-1967): Tabán. Akvarell, papír, jelzett, rossz üvegezett keretben .30x23 cm
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3478417
10350
523
Csányi Béla (-): Cáki pincék, 1979. Színes ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 21,5x30,5 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3478421
10351
523
Csányi Béla (-): Utcarészlet. Olaj, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 30,5x44 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3391752
10352
523
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3401379
10353
523
Csavlek András (1942-): Férfi portré (fiatalkori önarckép?). Lavírozott tus, papír. jelzett. 38x28,5 cm
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3512594
10354
523
28000
Csavlek András (1942-): Languszta (vitorlás), 2005. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 50×40 cm
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3251923
10355
523
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3251921
10356
523
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3512598
10357
523
36000
Csavlek András (1942-): Vízpart (Balaton), 1987. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 50×80 cm
Available for bidding
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
3371233
10358
523
900
Available for bidding
900 1 000 1 200
3493284
10359
523
Cseh István (1916-1975): Ülő lány, 1947. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 42,5×32 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m