Number of items: 1130

Csabai Wágner József (1888-1967): Tabán, kőműves lépcső. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben .30x23 cm
10348.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Csabai Wágner József (1888-1967): Tabán. Akvarell, papír, jelzett, rossz üvegezett keretben .30x23 cm
10349.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Csányi Béla (-): Cáki pincék, 1979. Színes ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 21,5x30,5 cm
10350.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Csányi Béla (-): Utcarészlet. Olaj, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 30,5x44 cm
10351.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
10352.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Csavlek András (1942-): Férfi portré (fiatalkori önarckép?). Lavírozott tus, papír. jelzett. 38x28,5 cm
10353.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Csavlek András (1942-): Languszta (vitorlás), 2005. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 50×40 cm
10354.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
10355.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
10356.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Csavlek András (1942-): Vízpart (Balaton), 1987. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 50×80 cm
10357.

Available for bidding
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimum bid:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
10358.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Cseh István (1916-1975): Ülő lány, 1947. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 42,5×32 cm
10359.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF