Number of items: 1130

Lehoczky András (1927-): Csendélet. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 38×28 cm
10708.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Lehoczky András (1927-): Utcarészlet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 31,5×24 cm
10709.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Lelkes Dergács Mária (1910-1991). Vízparti séta, 1983. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 28,5x26 cm
10710.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Lengyel András (1952-): Nagy tömegben filcesedésre hajlamos, 1980. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 21x29,5 cm.
10711.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Lenkey Zoltán (1936-1983): Bükki táj I., rézkarc, papír, jelzett, számozott (21/100), üvegezett fa keretben, 25×34,5 cm
10712.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Lenkey Zoltán (1936-1983): Termelőszövetkezetek alakulnak Somogyban, 1919. Rézkarc, papír, jelzett, kartonon, szélén ázásnyommal, 20×29 cm
10713.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
10714.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Liebermann, Max (1847-1935): Amsterdami zsidónegyed (Das Judenviertel in Amsterdam). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. Megjelent: Hermann Struck, Die Kunst des Radierens. Ein Handbuch (Berlin: Bruno Cassirer). 13,5x18,5 cm. / Liebermann, Max (1847-1935): The old jewish quarter in Amsterdam. Etching on paper, unsigned. Published in the book: Hermann Struck: Die Kunst des Radierens. Ein Handbuch (Berlin: Bruno Cassirer).
10715.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Ligeti Miklós (1982-): Dervis, 2001. Akvarell, tus, papír, jelzett, egyedi darab. 49x19,5 cm
10716.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Lipták Pál (1922-2007): Városszéle. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 43×56 cm
10717.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Litkei József (1922-1988): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, törésnyomokkal, szakadt paszpartun Képcsarnok Vállalat címkéjével 35,5×50,5 cm
10718.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Lőrincze Miklós (1943-2016): Kompozíció. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 51x41 cm
10719.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF