Paintings and graphics Number of items: 1130
3452518
10720
523
14000
Lőrincz Vitus (1933-): Hapimag, Bodrum, Törökország, 1994. Akvarell, papír, jelzett, Lőrincz Vitus autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben, 35x46 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3452508
10721
523
14000
Lőrincz Vitus (1933-): Hegyvidéki táj, 1991. Akvarell, papír, jelzett, paszpartun Lőrincz Vitus autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben, 32x48 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3516136
10722
523
Lukács Gyula (-): Női portré, 1921. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 70x58 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3334235
10723
523
Lukács Gyula: Csendélet. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 43x31,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3460198
10724
523
M. Molnár István (1953-2009): Esti köd. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 43×32 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3493237
10725
523
M. Szűcs Ilona (1925-2010): Kék hegyek. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 28×39,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3208881
10726
523
Madácsy István (1965-): Gradus. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. Lap alja vágott. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3520773
10727
523
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 1/50. 50x39 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 200 2 600 3 000
3359508
10728
523
Magyar József (1936-): Balaton. Tus, papír. Jelzett. Paszpartuban. 35x27 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3375690
10729
523
38000
Magyar József (1957-): Esti séta. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 100x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3375743
10730
523
32000
Magyar József (1957-): Színes kavalkád. Akvarell, pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben. 41x67 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3375716
10731
523
42000
Magyar József (1957-): Színes társaság. Akril, pasztell, farost, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 70x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house