Number of items: 1130

Lőrincz Vitus (1933-): Hapimag, Bodrum, Törökország, 1994. Akvarell, papír, jelzett, Lőrincz Vitus autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben, 35x46 cm
10720.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Lőrincz Vitus (1933-): Hegyvidéki táj, 1991. Akvarell, papír, jelzett, paszpartun Lőrincz Vitus autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben, 32x48 cm
10721.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Lukács Gyula (-): Női portré, 1921. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 70x58 cm
10722.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Lukács Gyula: Csendélet. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 43x31,5 cm
10723.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
M. Molnár István (1953-2009): Esti köd. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 43×32 cm
10724.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
M. Szűcs Ilona (1925-2010): Kék hegyek. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 28×39,5 cm
10725.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
10726.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 1/50. 50x39 cm
10727.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Magyar József (1936-): Balaton. Tus, papír. Jelzett. Paszpartuban. 35x27 cm
10728.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Magyar József (1957-): Esti séta. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 100x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10729.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Magyar József (1957-): Színes kavalkád. Akvarell, pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben. 41x67 cm.
10730.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Magyar József (1957-): Színes társaság. Akril, pasztell, farost, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 70x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10731.

Available for bidding
42 000 HUF
113,82
131,25
Minimum bid:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF