Number of items: 1130

Kukovics Rózsa (1942-): Táj erdei fákkal, 1989. Akvarell, papír. Jelzett. Lap széle sérült. 35x50 cm
10696.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Kukovics Rózsa (1942-): Tiszaföldvár, a csillogó Tisza, 1982. Akvarell, papír. Jelzett. Lap széle sérült. 50x35 cm
10697.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Kun Mária (1944-): Filodendronok. Olaj, vászon, jelzett. 40x30 cm
10698.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Kunt Ernő (1920-1994): Beszélgetők (cím nélkül), 1968. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 9×18 cm
10699.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Kurländer István (-), működött a XX. sz. első felében: Tiroli tanulmányfej, 1931. Ceruza, papír, jelzett, hátoldalán Kurländer István autográf feliratával, üvegezett fakeretben, 26,5×22 cm
10700.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kürz János (1907-): Városrészlet. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 20×12 cm
10701.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Lajos Ferenc (1912-1998): Járók-kelől. Tus, papír, jelezve. 38x27 cm paszpartuban
10702.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Laki Ida (1921-2015): Zenélő társaság a tábortűznél. Olaj, vászon, farost, jelzett. Apró felületi sérüléssel. Fakeretben, 82×102 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10703.

Available for bidding
95 000 HUF
257,45
296,88
Minimum bid:
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
Láta László (1938-): Szánkónyom. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 60x50 cm
10704.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Laura di Tullio (-): Geometrikus formák. Ceruza, papír, jelzett. 33x48 cm
10705.

Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Lázár Pál (1912-1970): Este, 1966. Akvarell, karton. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Paszpartuban. Apró sérülésekkel. 31×33,5 cm.
10706.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Legány Zoltán (1911-1993): Kopjafás temető, Szin, 1973. Tus, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 24×33 cm
10707.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF