Number of items: 1130

Koppány Frigyes (?-?): Op-art kompozíció, 1977. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 13,5x14 cm
10672.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Koppány Frigyes (?-?): Színes formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
10673.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Koppány Frigyes (?-?): Színes kör, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
10674.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Koppány Frigyes (?-?): Variációk egy témára, 1977. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15x15 cm
10675.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
10676.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Korschelt Miklós (1900-1982): Dinnyés csendélet, 1936. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Apró felületi sérülésekkel (festékhiányokkal). Dekoratív fakeretben. 50x60 cm
10677.

Available for bidding
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Kórusz József (1927-2010), Pór Bertalan után: Portré. Színezett rézkarc, papír, jelzett a karcon. 38x29 cm. Üvegezett fakeretben.
10678.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kórusz József (1927-2010): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25x29 cm
10679.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Kórusz József (1927-2010): Ősz (Duna gőzössel). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 25x39 cm
10680.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Kórusz József (1927-2010): V. buszmegálló (Dunapart). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x29 cm
10681.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Kőrösi Papp Kálmán (1940): "Kozmikus figurációk". Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 70x80 cm. Dekoratív fakeretben.
10682.

Available for bidding
46 000 HUF
124,66
143,75
Minimum bid:
46 000 HUF
46 000 55 000 60 000
Kőszeghy Csilla (1977-): Belül, 2001. Cinkkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. XV/II. számozással. Lap alján apró felületi sérüléssel és lapszéli kisebb elszíneződésekkel. 49,5x48,5 cm
10683.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF