Number of items: 1130

Tóth Antal, Tónió (1960-): Márai Sándor ("Mindig nyugatra menj, és ne feledd soha, hogy keletről jöttél"). Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 70x50 cm
11032.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Tóth Gábor (1950-2019), 2 db mű: Death-Halál, Laza Lapok kiadás. Képeslap, kollázs, papír. Hátoldalán a művész bélyegzésével jelzett. 10,5x15 cm + Postoth (mail art, bélyegművek). Nyomat, papír. Jelzés nélkül. 10,5x18,5 cm
11033.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Tóth Gábor (1950-2019): Casio CP-8. Ofszet nyomat, papír. Jelzett. Számozott: 25/100. Az 1991-ben megjelent Gépeltérítés-Képelterítés mappából (Magyar Műhely, Párizs). Lapméret: 30x40 cm
11034.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Trojan Marian József (Józef) (1931-2016): Téli táj, 1992. Akvarell, papír, jelzett, 24×39 cm. Üvegezett fakeretben.
11035.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Tulipán László (1943-2007): III. Endre magyar király (1290-1301). Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29,5 cm
11036.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Tulipán László (1943-2007): Nagyváthy János portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 39,5×29,5 cm
11037.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Tunyogi Szűcs Sándor (1890-1974): Balatonpart. Pasztell, papír, jelezve balra lent: Tunyogi Szűcs, üvegezett fakeretben. 39x23 cm
11038.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Turi-Jobbágy Miklós (1882-?): Udvar alakkal. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán 1990 előtti MNG kiviteli bélyegzéssel. Dekoratív, sérült fakeretben. 16,5x9 cm
11039.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Török Endre (1926-1980): Visegrád. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/14), 27×33 cm
11040.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Török István (1906-1945), Vaszary János tanítványa a Képzőművészeti Főiskolán: Csendélet kancsóval és tányérral. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 34,5×25 cm
11041.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Török István (1906-1945), Vaszary János tanítványa a Képzőművészeti Főiskolán: Nagymarosi lány portréja. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 34×24 cm
11042.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Török István (1906-1945), Vaszary János tanítványa a Képzőművészeti Főiskolán: Széken ölő férfi. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 36,5×28,5 cm
11043.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:10 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February at Paulay Ede Street
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events