Number of items: 1130

Szőcs Géza (1967-): Sym... (olvashatatlan címmel). Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány I/VII számozással. 13x10,5 cm
11008.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
700 HUF
1,90
2,19
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
11009.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Szőnyi Gyula (1919-2014): A kiváncsi hölgy. Tus, papír, jelzett. Lapszéli egészen apró szakadással, hajtásnyommal. 28,5x20,5 cm
11010.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Szőnyi Gyula (1919-2014): Újszülött. Tus, papír, jelzett. Lapszéli egészen apró szakadással, hajtásnyommal. 22,5x20 cm
11011.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Szőnyi Jenő (1902-?): Elefánt. Golyóstoll, papír, jelzett. Lapszéli lyukasztással. 21x29 cm.
11012.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Szőnyi Jenő (1902-?): Sertéscsalád a Mátrában. Golyóstoll, papír, jelzett. 17,5x23 cm.
11013.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Szőnyi Jenő (1902-?): Zsiráf. Golyóstoll, papír, jelzett. Lapszéli lyukasztással és kisebb szakadással. 29x21 cm.
11014.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Sztojka László (1910-1971): Tokaj. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 28×36,5 cm
11015.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Szűcs Edit (1968): Asztali csendélet. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 42x26,5 cm
11016.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Szűcs Edit (1968): Jelmezterv (felöltő, sál, nadrág). Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 41,5x24 cm
11017.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Szűcs Edit (1968): Jelmezterv (Fesztbaum Béla, Kamarás Iván stb.). Ceruza, spapír. Jelzés nélkül. Lap jobb felső sarkában részben javított szakadással. 37x53 cm
11018.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Szűcs Edit (1968): Jelmezterv (John Proctor, Arthur Miller: A salemi boszorkányok c. darabhoz). Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzés nélkül. Laza paszpartuban. 42x21 cm
11019.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:10 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February at Paulay Ede Street
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events