Number of items: 1130

Kocsis Imre (1937-1991): Geometrikus kompozíció (Cím nélkül), 1973. Szitanyomat, papír. Jelzett a hátoldalán. 41x41 cm
10648.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Kocsis Lénárd (1958-): Pipázó vadász. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív fakeretben, 24x18 cm
10649.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Kőhegyi Gyula (1933-): Birka tehenek. Linómetszet, papír. Jelzett, , üvegezett keretben 22x16 cm
10650.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Kőhegyi Gyula (1933-): Csónakok a mederben. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett keretben 32x35 cm
10651.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Kőhegyi Gyula (1933-): Önarckép. Tus, papír. Jelzett, üvegezett keretben 35x24 cm
10652.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Kolozsváry Endre (1901-?): Lovasszán. Olaj, vászon, jelzett. 75×100 cm.
10653.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Kolozsváry Endre (1901-?): Téli szán. Olaj, vászon, jelzett. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm.
10654.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
10655.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Kondor Lajos (1926-2006): Gavró Lajos (az oroszországi kommunista [bolsevik] párt tagja, az orosz polgárháború résztvevője) portréja. Rézkarc, papír, jelzett, a lap széle kissé hullámos, 29x20 cm
10656.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Konecsni György (1908-1970): Magányos ház. Színes rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, sérült fakeretben. 29,5x39,5 cm
10657.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Konecsni György (1908-1970): Öreg híd. Színes rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Kartonra kasírozva. 29,5x38,5 cm
10658.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 28×28 cm
10659.

Available for bidding
95 000 HUF
257,45
296,88
Minimum bid:
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:10 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February at Paulay Ede Street
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events