Paintings and graphics Number of items: 1130
3514965
10648
523
38000
Kocsis Imre (1937-1991): Geometrikus kompozíció (Cím nélkül), 1973. Szitanyomat, papír. Jelzett a hátoldalán. 41x41 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3457167
10649
523
14000
Kocsis Lénárd (1958-): Pipázó vadász. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív fakeretben, 24x18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3470355
10650
523
Kőhegyi Gyula (1933-): Birka tehenek. Linómetszet, papír. Jelzett, , üvegezett keretben 22x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3470241
10651
523
Kőhegyi Gyula (1933-): Csónakok a mederben. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett keretben 32x35 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3470346
10652
523
Kőhegyi Gyula (1933-): Önarckép. Tus, papír. Jelzett, üvegezett keretben 35x24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3420616
10653
523
30000
Kolozsváry Endre (1901-?): Lovasszán. Olaj, vászon, jelzett. 75×100 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3498676
10654
523
26000
Kolozsváry Endre (1901-?): Téli szán. Olaj, vászon, jelzett. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3208174
10655
523
Komjáti Ilona (- 1998?): Fűzfák (legelésző ló), 1962. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (69/100), 17x13,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3349489
10656
523
Kondor Lajos (1926-2006): Gavró Lajos (az oroszországi kommunista [bolsevik] párt tagja, az orosz polgárháború résztvevője) portréja. Rézkarc, papír, jelzett, a lap széle kissé hullámos, 29x20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3519724
10657
523
4200
Konecsni György (1908-1970): Magányos ház. Színes rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, sérült fakeretben. 29,5x39,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3519720
10658
523
4200
Konecsni György (1908-1970): Öreg híd. Színes rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Kartonra kasírozva. 29,5x38,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3377647
10659
523
95000
Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 28×28 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:10 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February at Paulay Ede Street
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February The auction items can be viewed and picked up at the Darabanth Gallery, Paulay Ede u 25-27.
Events
further page navigation Auction house