Number of items: 1130

Kiss Terézia (1928-2016): Csendélet I. Rézkarc, papír, jelzett. Körbevágva. Szakadással. Üvegezett fakeretben. 39x30 cm
10636.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Kiss Terézia (1928-2016): Virág szoborral. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×29 cm
10637.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Kiss Zoltán (1965-): Cím nélkül, 2000. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 10/13, 40x58 cm
10638.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Kiss Zoltán (1965-): Tércsomók III., 2001. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 13/13, 31x41 cm
10639.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Klammer Mariska (1877-?): Enteriőr. Olaj, vászon, jelezve balra lent. 55x68 cm. Dekoratív fakeretben.
10640.

Available for bidding
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
10641.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Klement Zoltán (1967-): Táj. Olaj, farost, jjl.: Klement 13x20,5 cm
10642.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
10643.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Klimó Károly (1936-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra fent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fa keretben. 60x80 cm / Károly Klimó (1936-): Still life. Oil on wood fibre. Signed. With Képcsarnok Company label on the reverse. Framed. 60x80 cm
10644.

Available for bidding
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Klossy Irén (1943-): Ősz. Linómetszet, papír. Jelzett. Művészpéldány X 1/2 E.A VII/VIII számozással Paszpartuban. 15,5x51 cm
10645.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Koch Vilmos (1927-2006): Búzamező. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 60x80 cm
10646.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Kocsis Imre (1937-1991): Geometrikus kompozíció (Cím nélkül), 1973. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. 33x28 cm
10647.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:10 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February at Paulay Ede Street
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events