Number of items: 1130

Ocztos István (1962-2023): Lv9. Tikkurila, vászon, jelzett a hátoldalán. 140x63 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10816.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Oláh Mária (-): Darvas Iván portréja (Bakaruhában c. film részlete). Akvarell, karton. Vetemedett. Dekoratív, sérült fakeretben. 40×30 cm
10817.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olajos György (1953-): Gubbasztók (Mezőtúr), 1993. Akvarell, papír, jelzett és datált (Olajos György 1993 VI.). Lap alja foltos. 42×37 cm
10818.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Olbert Mariann (1973-), össz. 7 db mű: Női akt. Ceruza, akvarellceruza, papír. Mindegyik jelzett. 16x23 cm
10819.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Olbert Mariann (1973-): Baziliszkusz pár I. Akvarell, tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 28x33 cm
10820.

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Olbert Mariann (1973-): Baziliszkusz pár II. Akvarell, tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 28x33 cm
10821.

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Olbert Mariann (1973-): Női akt. Pasztell, tus, papír. Jelzett. 36,5x25 cm
10822.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olbert Mariann (1973-): Pantokrátor Krisztus (ikonvázlat). Pasztell, tempera, papír. Jelezve jobbra lent. Lap alján ragasztószalaggal. Közepén törésnyommal. 53x37 cm
10823.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olga Huck-Figol (1961-): Csendélet palackokkal, 2005. Olaj, farost, jelzett. 60×80 cm
10824.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. vége: Hangulatos táj. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 32x48 cm
10825.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel: Legeltetés, 1933. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (35/1). Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 17,5x24 cm
10826.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Libanon - minden lében kanál (karikatúra), 1958. Tus, papír, alján sérült, 24x20,5 cm.
10827.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF