Number of items: 1130

Németh Béla Bertalan (1856-?): Juhász nyájával. Olaj, rétegelt falemez. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 13x18 cm
10792.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Németh István (?-?) - Székely Ákos (1945-2021): Cím nélkül, 1991. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 68/100. Az 1991-ben megjelent Gépeltérítés-Képelterítés mappából (Magyar Műhely, Párizs). 30x35,5 cm
10793.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Neuberger István (1953-): "Uzsgyi", 2021. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent: Neuberger 21. Hátoldalán címkén Neuberger István autográf feliratával. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 50x80 cm
10794.

Available for bidding
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Aszfaltolvasztó, 1943. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 19x15 cm
10795.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Nolipa István Pál (1907-1986): A város peremén, József Attila illusztráció, 1964. Ceruza, papír. Jelzett. Paszpartuban. 23x20 cm.
10796.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Csendélet (tanulmányrajz), 1938. Ceruza, papír. Jelzett. 24,5x34 cm
10797.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Csendélet a kályhán, 1943. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 17,5x13,5 cm
10798.

Available for bidding
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Csepeli átjáró, 1938. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 13,5x19 cm
10799.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Dunapart, 1943. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 13,5x19 cm
10800.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Esti fények. Színezett linómetszet, papír. Jelzett (paszpartu által takarva). 7x16 cm.
10801.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Nolipa István Pál (1907-1986): HÉV-állomás, 1972. Tus, papír. Jelezve balra lent. Paszpartuban. 9x24 cm
10802.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Nolipa István Pál (1907-1986): Kék könyves csendélet, 1942. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 17,5x13,5 cm
10803.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF