Paintings and graphics Number of items: 1130
3501800
10792
523
Németh Béla Bertalan (1856-?): Juhász nyájával. Olaj, rétegelt falemez. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 13x18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3503675
10793
523
Németh István (?-?) - Székely Ákos (1945-2021): Cím nélkül, 1991. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 68/100. Az 1991-ben megjelent Gépeltérítés-Képelterítés mappából (Magyar Műhely, Párizs). 30x35,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3448695
10794
523
120000
Neuberger István (1953-): "Uzsgyi", 2021. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent: Neuberger 21. Hátoldalán címkén Neuberger István autográf feliratával. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 50x80 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
3521005
10795
523
9500
Nolipa István Pál (1907-1986): Aszfaltolvasztó, 1943. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 19x15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3512903
10796
523
Nolipa István Pál (1907-1986): A város peremén, József Attila illusztráció, 1964. Ceruza, papír. Jelzett. Paszpartuban. 23x20 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 500 11 000 13 000
3404025
10797
523
Nolipa István Pál (1907-1986): Csendélet (tanulmányrajz), 1938. Ceruza, papír. Jelzett. 24,5x34 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3521002
10798
523
8500
Nolipa István Pál (1907-1986): Csendélet a kályhán, 1943. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 17,5x13,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
3520989
10799
523
9500
Nolipa István Pál (1907-1986): Csepeli átjáró, 1938. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 13,5x19 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3520995
10800
523
9500
Nolipa István Pál (1907-1986): Dunapart, 1943. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 13,5x19 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3405741
10801
523
Nolipa István Pál (1907-1986): Esti fények. Színezett linómetszet, papír. Jelzett (paszpartu által takarva). 7x16 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3403984
10802
523
Nolipa István Pál (1907-1986): HÉV-állomás, 1972. Tus, papír. Jelezve balra lent. Paszpartuban. 9x24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3521006
10803
523
9500
Nolipa István Pál (1907-1986): Kék könyves csendélet, 1942. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 17,5x13,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house