Number of items: 1130
3464266
10972
523
Szabó Klára (1944-1979, bajai festőnő): Falu a dombok közt. Akvarell, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 36x50 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3497783
10973
523
Szabó Sándor (1923-1986): Mostar. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 32x39 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3500428
10974
523
60000
Szakály Antal (-): Vadászzsákmány (vadászkutya vadkacsával), 1954. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett,dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x86 cm
Available for bidding
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3508693
10975
523
Szalay Pál (1953-2015): Alakok, 1998. Vegyes technika, kollázs papír. Jelezve jobbra lent. Kissé vetemedett (hajlott). 40,5x30 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3508703
10976
523
Szalay Pál (1953-2015): A régi Hamburg két látképe, 1998. Kollázs, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. Kissé foltos. 19,5x49,5 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 500 6 500 7 500
3508716
10977
523
Szalay Pál (1953-2015): Két alak. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Kétoldalas mű, hátoldalán absztrakt kompozíció. Törésnyomokkal, 44,5x32 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3508771
10978
523
Szalay Pál (1953-2015): Szürrealista kép. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. 50x40 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3203226
10979
523
15000
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3375928
10980
523
Szántó Piroska (1913-1998): Delfinium és liliom. Ofszetnyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1976-ban a Corvina kiadónál megjelent mappából. 35×25 cm
Available for bidding
800 900 1 000
3203205
10981
523
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3405677
10982
523
Szász Endre (1926-2003), 2 db rajz: Női arcképek. Tus, papír, jelzett, 11x16 (x2) cm. FDC-n. Egy üvegezett fakeretben.
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3405673
10983
523
15000
Szász Endre (1926-2003): Női portré. Tus, papír, jelzett, 11x16 cm. FDC-n. Üvegezett fakeretben.
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m