Number of items: 1130

Szabó Klára (1944-1979, bajai festőnő): Falu a dombok közt. Akvarell, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 36x50 cm
10972.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Szabó Sándor (1923-1986): Mostar. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 32x39 cm
10973.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Szakály Antal (-): Vadászzsákmány (vadászkutya vadkacsával), 1954. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett,dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x86 cm
10974.

Available for bidding
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Szalay Pál (1953-2015): Alakok, 1998. Vegyes technika, kollázs papír. Jelezve jobbra lent. Kissé vetemedett (hajlott). 40,5x30 cm
10975.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Szalay Pál (1953-2015): A régi Hamburg két látképe, 1998. Kollázs, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. Kissé foltos. 19,5x49,5 cm
10976.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Szalay Pál (1953-2015): Két alak. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Kétoldalas mű, hátoldalán absztrakt kompozíció. Törésnyomokkal, 44,5x32 cm
10977.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Szalay Pál (1953-2015): Szürrealista kép. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. 50x40 cm
10978.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
10979.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Szántó Piroska (1913-1998): Delfinium és liliom. Ofszetnyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1976-ban a Corvina kiadónál megjelent mappából. 35×25 cm
10980.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
10981.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Szász Endre (1926-2003), 2 db rajz: Női arcképek. Tus, papír, jelzett, 11x16 (x2) cm. FDC-n. Egy üvegezett fakeretben.
10982.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Szász Endre (1926-2003): Női portré. Tus, papír, jelzett, 11x16 cm. FDC-n. Üvegezett fakeretben.
10983.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF