Number of items: 1130

Szász Károly István (1909-1979): Arcok. Tus, papír. Jelzés nélkül. 32x25 cm
10984.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Szegő Gizi (1902-1985): 3 db karikatúra. Tus, papír, jelzett, mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 12x15 és 15x20 cm körüli méretekben
10985.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Székely Alex (1901-1968): Ady - Ének a porban, 1947. Tus, papír, jelzett, Székely Alex autográf ajándékozási soraival (,,Bányász György barátomnak sok megértő szóért Al Székely 1956 VII 5."), 30x21 cm
10986.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Székely Mihály (-): Táj, 1952. Akvarell, papír. Jelzett. hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 30x40 cm
10987.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Szekeres József (1944-): A torony. Xerox, papír. Jelzett. 29x38 cm Üvegezett keretben
10988.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Szemethy Imre (1945-): Santa Maria Maggiore-bazilika, Róma, 1993. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm
10989.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Szemethy Imre (1945-): V4. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10990.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Szemethy Imre (1945- ): Zipernowsky Károly mérnök, a transzformátor egyik feltalálójának portréja, 1980. Rézkarc, papír, jelzett, 39x29 cm
10991.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
10992.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Szendrő Miklós: Napraforgós csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 46x30 cm
10993.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Szenes Zsuzsa, Erdély Miklósné (1931-2001): Köln, 1980. Nyomat, papír, jelzett, 300/36 számozással, 29,5x21 cm.
10994.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Szentgály Ferenc (XX. század): Táj, olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 40×50 cm
10995.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF