Paintings and graphics Number of items: 1130
2876463
10984
523
Szász Károly István (1909-1979): Arcok. Tus, papír. Jelzés nélkül. 32x25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3478100
10985
523
Szegő Gizi (1902-1985): 3 db karikatúra. Tus, papír, jelzett, mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 12x15 és 15x20 cm körüli méretekben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3479353
10986
523
Székely Alex (1901-1968): Ady - Ének a porban, 1947. Tus, papír, jelzett, Székely Alex autográf ajándékozási soraival (,,Bányász György barátomnak sok megértő szóért Al Székely 1956 VII 5." ), 30x21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3504363
10987
523
Székely Mihály (-): Táj, 1952. Akvarell, papír. Jelzett. hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 30x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3394926
10988
523
Szekeres József (1944-): A torony. Xerox, papír. Jelzett. 29x38 cm Üvegezett keretben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3410888
10989
523
9500
Szemethy Imre (1945-): Santa Maria Maggiore-bazilika, Róma, 1993. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3372308
10990
523
Szemethy Imre (1945-): V4. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3436258
10991
523
Szemethy Imre (1945- ): Zipernowsky Károly mérnök, a transzformátor egyik feltalálójának portréja, 1980. Rézkarc, papír, jelzett, 39x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3099849
10992
523
24000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"), Tornai Gyula után: Hölgy portréja. Olaj, falemez. Jelzés nélkül. 120x53 cm. Dekoratívfakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3303289
10993
523
Szendrő Miklós: Napraforgós csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 46x30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3519019
10994
523
Szenes Zsuzsa, Erdély Miklósné (1931-2001): Köln, 1980. Nyomat, papír, jelzett, 300/36 számozással, 29,5x21 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3421594
10995
523
Szentgály Ferenc (XX. század): Táj, olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 40×50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house