Number of items: 1130

Nolipa István Pál (1907-1986): Konyharészlet, 1938. Akvarell, ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 13,5x19 cm
10804.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Nyári cukrászda, Budapest, 1971. Színes tus, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Magyar Nemzeti Galéria kiviteli bélyegzővel. Paszpartuban. 19x16 cm
10805.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Országház utca eleje (Budai vár), 1973. Linómetszet, papír. Jelzett a metszeten. 18x24 cm.
10806.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Nolipa István Pál (1907-1986): Portré (önarckép?), 1939. Ceruza, papír. Jelzett. 34x24,5 cm
10807.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Szentendre, Szamárhegy. Tus, papír. Jelezve jobbra lent. Szakadással. 40x50 cm.
10808.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Nolipa István Pál (1907-1986): Színes gép, 1943. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 28x19,5 cm
10809.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Torun, utcarészlet (Lengyelország), 1975. Színezett linómetszet, papír. Jelzett a metszeten. 18x25 cm.
10810.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Nolipa István Pál (1907-1986): Újságos kép, 1945. Olaj, papírlemez. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 21,5x29 cm.
10811.

Available for bidding
44 000 HUF
119,24
137,50
Minimum bid:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Vasas otthon udvara, Csillag u. (Nagy Győri István u., Pesterzsébet), 1939. Ceruza, papír. Jelzett. 24,5x34 cm
10812.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
10813.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Önarckép, 1943. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 34x24 cm.
10814.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Nyergesi János (1895-1982): Ökrösszekér kocsissal (1910 v. 1970?). Ceruza, akvarell, papír, jelzett. 30x43,5 cm.
10815.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF