Paintings and graphics Number of items: 1130
3073311
10780
523
28000
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, hátoldalán Panderma bélyegzőjével jelzett, 28x28 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3073295
10781
523
28000
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelezve jobbra lent, paszpartuban, lap bal alsó sarkában apró felületi karccal, 27,5x27,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3512505
10782
523
28000
Nádler Róbert (1858-1938): Olivaerdőben. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Kissé sérült. 25,5×30,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
2848236
10783
523
40000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Polygon with three edges. Olaj, akril, farost. Jelezve jobbra lent. 55x75 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3001145
10784
523
60000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Purification. Olaj, vászon. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x50 cm. / oil on canvas, signed {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3420639
10785
523
34000
Nagy Ernő Sándor (1926-2013): Hegyek, házak, 1970-es évek vége. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 60×80 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
3460970
10786
523
28000
Nagy Ernő Sándor (1926-2013): Vízpart. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 56,5×75,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3136578
10787
523
55000
Nagy Imre László (1928-1997): Tihany. Tempera, papír, jbl.: Nagy I L 56 Tihany. 37,5x48,5 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
3500518
10788
523
26000
Nagy Sándor Zoltán (1941-): Csendélet, 1967. Olaj, vászon, faroston. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 40×54 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3112378
10789
523
Nagy Vince (1939-): Csokonai síremlék II. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány I./IV. E.A. számozással. Paszpartuban. 30x20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3498838
10790
523
120000
Négyesi Péter (XX. sz.): Fürdőző női aktok. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 55x80 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
3298813
10791
523
22000
Nemes Ferenc (1946-): Geometrikus kompozíció. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Sarkaiban kartonra kasírozva. 50x65 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house