Number of items: 1130

Kádár Katalin (1951- ): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×19,5 cm
10600.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Kádas István (1941-): Kőszeg. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 29,5×39,5 cm feltekerve
10601.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kalmár István (1949-): Négy. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10602.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Karácsony Attila (-): Virágom. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 70×50 cm.
10603.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Karácsonyi Irén (1908-1992): Domboldal. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 29,5x49,5 cm
10604.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Karácsonyi Irén (1908-1992): Kockakővet fektetők. Tempera, olaj, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 38,5×49,5 cm
10605.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Kardos János (1946-2018): Színes kavalkád. Vegyes technika, karton, jelezve balra lent, 70x101 cm. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10606.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Karel Krejčík (1857-1901): Divatos hölgy. Lavírozott tus, fedőfehér, papír, jelzett. Kissé kopott paszpartuban. 14x12,5 cm / Karel Krejčík (1857-1901), Czech painter: Lady portrait. Ink and top white on paper, signed, in passepartout. 14x12,5 cm
10607.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
10608.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
10609.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
10610.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Károlyi András (1938-2023): A toll és az ecset összebékülése. Tus, toll, akvarell, papír, jelzett. 25x35 cm
10611.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF