Number of items: 1130

Jálics Gyula (1940-2016): Moscenice (Isztria, Horvátország). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 68×68 cm.
10576.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jálics Gyula (1940-2016): Soproni részlet, 2002. Olaj, vászon, jelzett. Fakeretben, 70×65 cm.
10577.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jálics Gyula (1940-2016): Volt egyszer egy háború (Isztria, Horvátország). Olaj, rétegelt falemez, jelzett. Fakeretben, 64×40 cm.
10578.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Jan Wilhelm van Dycken (1949-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (100/84). 20x40 cm
10579.

Available for bidding
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Jean-Baptiste Édouard Detaille (1848-1912): A trombitás. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. Lapszéli apró foltokkal. 22x17 cm
10580.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jean-Michel Basquiat (1960-1988) Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking" szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 42/150. Lapméret:70x50 cm, / Numbered, marked
10581.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Jeckel Ferenc (1950-2012): Carmen. Olaj, farost 70x50 cm Keretben
10582.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Jelzés nélkül, XX. sz. magyar festő: Jelenet. Olaj, karton. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Üvegezett, kopott fakeretben. 17,5x23,5 cm
10583.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jelzés nélkül: Női aktok. Litográfia, papír. Lapszéli sérülésekkel. 42x31 cm.
10584.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
10585.

Available for bidding
65 000 HUF
176,15
203,13
Minimum bid:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális struktúra, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett. 44/100 számozással. 42,5x39 cm
10586.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Joseph Kádár (1936-2019): L'Horizontalisme, 1995. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A./9. számozással. 21x85 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof E.A./9.
10587.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF