Paintings and graphics Number of items: 1130
3498764
10576
523
15000
Jálics Gyula (1940-2016): Moscenice (Isztria, Horvátország). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 68×68 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3498692
10577
523
15000
Jálics Gyula (1940-2016): Soproni részlet, 2002. Olaj, vászon, jelzett. Fakeretben, 70×65 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3498769
10578
523
14000
Jálics Gyula (1940-2016): Volt egyszer egy háború (Isztria, Horvátország). Olaj, rétegelt falemez, jelzett. Fakeretben, 64×40 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3514982
10579
523
34000
Jan Wilhelm van Dycken (1949-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (100/84). 20x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
3456226
10580
523
Jean-Baptiste Édouard Detaille (1848-1912): A trombitás. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. Lapszéli apró foltokkal. 22x17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3517280
10581
523
Jean-Michel Basquiat (1960-1988) Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking" szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 42/150. Lapméret:70x50 cm, / Numbered, marked {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3469995
10582
523
14000
Jeckel Ferenc (1950-2012): Carmen. Olaj, farost 70x50 cm Keretben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3500956
10583
523
15000
Jelzés nélkül, XX. sz. magyar festő: Jelenet. Olaj, karton. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Üvegezett, kopott fakeretben. 17,5x23,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3520672
10584
523
Jelzés nélkül: Női aktok. Litográfia, papír. Lapszéli sérülésekkel. 42x31 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3224096
10585
523
65000
Josef Albers (1888-1976): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, 18,5x18,5 cm / serigraphy on paper, unsigned, issued by Galerie Denise René 1964, framed {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
3439739
10586
523
15000
Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális struktúra, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett. 44/100 számozással. 42,5x39 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3215354
10587
523
28000
Joseph Kádár (1936-2019): L'Horizontalisme, 1995. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A./9. számozással. 21x85 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof E.A./9. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house