Number of items: 1130

Ilosvai Varga István (1895-1978): Fiatal lány. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Javított. 110x80 cm / oil on canvas, signed, restored, 110x80 cm
10564.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
160 000 HUF
433,60
500,00
Minimum bid:
160 000 HUF
160 000 190 000 220 000
Imre István (1918-1983): Alvó kisfiú. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 29×39,5 cm
10565.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Imre István (1918-1983): Furulyázó. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 40x30cm
10566.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Istókovits Kálmán (1898 - 1990): Aratók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lapszéli ázásnyommal, 26,5×40 cm
10567.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
10568.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Istókovits Kálmán (1898-1990): Női aktok. Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 30x21 cm.
10569.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Iván Szilárd (1912-1988), 2 db grafika: Lány portré és kendős asszony. Fametszet, papír. Jelzés nélkül. 6,5x4,5 és 4,5x4 cm
10570.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Iván Szilárd (1912-1988): Horgászok. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli néhány apró folttal, 20x29,5 cm
10571.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
10572.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Iványi Katalin (1924-2009): Színpad. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok címkével. Dekoratív, kissé sérült üvegezett keretben 28x41 cm
10573.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Iványi Ödön (1918-1985): "Falurész", 1966. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. Hátoldalán autográf felirattal. 33,5×49 cm
10574.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Jálics Gyula (1940-2016): Mediterrán udvar (Opatija, Horvátország). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 68×50 cm.
10575.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF