Number of items: 1130

10588.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Joseph Uhl (1877-1945): Elhagyatottan (Verlassen). Rézkarc, papír, jelzett, 16,5×27 cm, üvegezett fakeretben. / etching on paper, signed, framed
10589.

Available for bidding
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimum bid:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Jozefka Antal (1935-): Knossos, 1972. Vegyes technika, papír. Jelzett. Paszpartuban. 61x41 cm
10590.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Jozefka Antal (1935-): Sunion, 1972. Vegyes technika, papír. Jelzett. Paszpartuban. 60x40 cm
10591.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Juhász Erika (1926-2018): Színes táj, 2003. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett fakeretben. 38x52 cm
10592.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
10593.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
K. Bereczky Ildikó: Allegória. Színezett rézkarc. Jelzett, sorszámozott. 4/50. 25x17 cm Üvegezett keretben.
10594.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
K. Bereczky Ildikó: Egyiptom. Színezett rézkarc. Jelzett, sorszámozott. 19/50. 32x21 cm Üvegezett keretben.
10595.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Kabáczy Szilárd (1930-2004): Adonyi erdő, 1996. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 36x27 cm
10596.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Kádár György (1912-2002): 9 női akt rajz. Tus, papír. Mindegyik jelzett. 23×16 és 50x36 cm körüli méretekben.
10597.

Available for bidding
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Kádár György (1912-2002): Enteriőr. Linómetszet, dombornyomás, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 34x25 cm
10598.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kádár György (1912-2002): Kompozíció (cím nélkül), 1983. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán, kartonra kasírozva. 11x6,5 cm
10599.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF