Paintings and graphics Number of items: 1130
3522077
10408
523
E. Duez: Éventail. Litográfia, papír. 34x66 cm Jelzett a nyomaton {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3422467
10409
523
Edmond Gros (1864-1933): 4 db illusztráció (Cocorico). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Egyik lap széle sérült. Lapméret: 31x25 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3376391
10410
523
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Törpe halpuszival. Computer print, merített papír, jelzett, próbanyomat, a művész és Vincze Papírmerítő Műhely szárazbélyegzőjével, 21x15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3376398
10411
523
34000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Új magyar népművészet, 2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, sorszámozott 3/3, lapméret: 44x32 cm. Kis beszakadással és gyűrődéssel a szélén {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
3495384
10412
523
Égerházi László (1965-): Vihar előtt. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 40x60 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3237268
10413
523
7500
Ék Sándor (1902-1975): Alakok (politkai karikatúra vázlata), 1950 körül. Ceruza, papír, jelzett, apró lapszéli szakadással, 21x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
3237261
10414
523
7500
Ék Sándor (1902-1975): Katonák (politkai karikatúra vázlata), 1950 körül. Ceruza, papír, jelzett, 32x23,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
3493894
10415
523
Ék Sándor (1902-1975): Kislány babával. Litográfia, papír, jelzett, 19x11 cm. Üvegezett keretben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3237094
10416
523
Ék Sándor (1902-1975): Politkai karikatúra vázlata, 1950 körül. Ceruza, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással, hajtásnyommal, kisebb gyűrődésekkel, 34x28,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3372305
10417
523
3200
Elekes Károly (1951-): Új kromoszóma. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3420247
10418
523
Élesdy István (1912-1987): Hangulatos táj. Rézkarc, papír, jelzett. 29,5x48 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3377002
10419
523
Élesdy István (1912-1987): Kis utca (Szigliget). Színezett rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29×37 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house