Number of items: 1130

E. Duez: Éventail. Litográfia, papír. 34x66 cm Jelzett a nyomaton
10408.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Edmond Gros (1864-1933): 4 db illusztráció (Cocorico). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Egyik lap széle sérült. Lapméret: 31x25 cm.
10409.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
10410.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Új magyar népművészet, 2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, sorszámozott 3/3, lapméret: 44x32 cm. Kis beszakadással és gyűrődéssel a szélén
10411.

Available for bidding
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Égerházi László (1965-): Vihar előtt. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 40x60 cm
10412.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
10413.

Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Ék Sándor (1902-1975): Katonák (politkai karikatúra vázlata), 1950 körül. Ceruza, papír, jelzett, 32x23,5 cm
10414.

Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Ék Sándor (1902-1975): Kislány babával. Litográfia, papír, jelzett, 19x11 cm. Üvegezett keretben
10415.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
10416.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Elekes Károly (1951-): Új kromoszóma. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10417.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Élesdy István (1912-1987): Hangulatos táj. Rézkarc, papír, jelzett. 29,5x48 cm
10418.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Élesdy István (1912-1987): Kis utca (Szigliget). Színezett rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29×37 cm
10419.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF