Number of items: 1130

10432.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Farkasházy Miklós (1895-1964): Sétálók. Linómetszet, papír, jelzett, 42×13,5 cm
10433.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Farkas Lajos (1919-1998): Hegyoldal. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60x80 cm
10434.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Farsang Sándor (1945-2015): Fekvő női akt. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 34,5×46,5 cm
10435.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Fáy Éva (-): Kötés (cím nélkül). Nyomat, applikáció, papír, jelzett, 25x12 cm.
10436.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Fazekas György (1948-): Már vékony jég sincs (..., cím nélkül). Nyomat, papír, jelzés nélkül, 21x29,5 cm.
10437.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Fehér Ilona (1913-1983): Utcarészlet (Balatonfelvidék?). Rézkarc, papír, jelzett. 23,5x31,5 cm
10438.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Fejér Csaba (1936-2002): Alaktanulmányok, 1972 (kétoldalas mű). Kréta, szén, papír, jelzett. 42,5×28 cm.
10439.

Available for bidding
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Fekete Gábor (-): Belsőbáránd romjai. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (20/4). Üvegezett fakeretben. 25x9 cm
10440.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Fekete jelzéssel: Tanya télen. Olaj, vászon. Jelzett. Fakeretben. 35×60 cm
10441.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Feldmann Tibor (1945-?): Tájvázlat. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 19x13,5 cm.
10442.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Fendrik Péter: Országos amatőr képző- és iparművészeti kiállítás 1985. Plakátterv. Ceruza, papír, jelzett 75x55 cm
10443.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF