Number of items: 1130
3391851
10252
523
Árvay Zoltán János / Árvay Zolta (1949-) Nyár, 1986 Pasztell, papír, hátoldalán autográf felirattal. 30x40 cm keretben
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3402094
10253
523
3200
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Birkanyáj (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon (halványan). 27,5x39,5 cm
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3402155
10254
523
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Fecskék a lépcsőházban. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 26×19,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3468900
10255
523
4800
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Hangverseny a Rákóczi várban (Sárospatak). Rézkarc, papír, jelzett üvegezett keretben, 19x29 cm
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3110113
10256
523
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Horgász (Dunánál). Rézkarc papír, jelzett, 18,5×29 cm
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3402079
10257
523
3200
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Kis falu. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 39,5×28 cm
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3402152
10258
523
3400
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Pásztorfiú báránnyal (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lapszéli apró lyukakkal. 25x37 cm
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3402069
10259
523
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Strandolók a Dunánál (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 19,5×32,5 cm
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3402162
10260
523
3800
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Strandon (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 29,5×39 cm
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3300494
10261
523
Áts Géza (-): Faluvége. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 50×60 cm
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3521949
10262
523
Azonosítatlan spanyol művész: Szűrrealista grafika. Litográfia, papír, jelzett, sorszámozott 9/20.Tetején sérülésekkel 50x60 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3518782
10263
523
B. Altai Ilona (-): Színes virág. Olaj, karton, jelzett. 32×45 cm. Üvegezett, sérült fakeretben.
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m