Number of items: 1130

Balázs György (1927-2015): Fények, 1995. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 21,5x34 cm, üvegezett fakeretben.
10276.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Balázs György (1927-2015): Konstruktív figura, 2009. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 23,5x13,5 cm
10277.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Balázs György (1927-2015): Ódon utca, 1997. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19,5x31 cm
10278.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Balázs György (1927-2015): Táj, 2010. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 21x29,5 cm
10279.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Balázs György (1927-2015): Vízparti táj, 2012. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 29,5x19 cm
10280.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Bálint Endre (1914-1986): A lyuk mindenkié. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. A lap kissé hullámos, 28x36,5 cm
10281.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Bálint Endre (1915-1986): Két alak (cím nélkül). Pasztell, cédrus szivaros doboz tető. Jelzett. Proveniencia: Harmati Béla (1936-2024) evangélikus magyar püspök, Bálint Endrével együtt dolgozó teológus hagyatékából, közös szivarozások emléke. Apró repedéssel. Üvegezett keretben. 16x13,5 cm
10282.

Available for bidding
65 000 HUF
176,15
203,13
Minimum bid:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
Balkay László (1955-): "Magdolna torony". Vegyes technika, fa, jelzett, fakeretben, 53x31,5 cm
10283.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Bálványos Huba (1938-2011): Megalakul a Nemzeti Parasztpárt, 1939. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonon. Lap széle kissé foltos. 19x29,5 cm
10284.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Bálványos Huba (1938-2011): Péterfy Sándor portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
10285.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Barabás Géza (-): Tűz. Olaj, farost. Fakeretben. 60×39 cm
10286.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Baranyai Ferenc (?-): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, 30x21 cm
10287.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:10 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February at Paulay Ede Street
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events