Paintings and graphics Number of items: 1130
3475809
10276
523
Balázs György (1927-2015): Fények, 1995. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 21,5x34 cm, üvegezett fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3411969
10277
523
Balázs György (1927-2015): Konstruktív figura, 2009. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 23,5x13,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3485344
10278
523
Balázs György (1927-2015): Ódon utca, 1997. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19,5x31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3411958
10279
523
Balázs György (1927-2015): Táj, 2010. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 21x29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3411963
10280
523
Balázs György (1927-2015): Vízparti táj, 2012. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 29,5x19 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3512110
10281
523
Bálint Endre (1914-1986): A lyuk mindenkié. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. A lap kissé hullámos, 28x36,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3484134
10282
523
65000
Bálint Endre (1915-1986): Két alak (cím nélkül). Pasztell, cédrus szivaros doboz tető. Jelzett. Proveniencia: Harmati Béla (1936-2024) evangélikus magyar püspök, Bálint Endrével együtt dolgozó teológus hagyatékából, közös szivarozások emléke. Apró repedéssel. Üvegezett keretben. 16x13,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
3476283
10283
523
4400
Balkay László (1955-): "Magdolna torony". Vegyes technika, fa, jelzett, fakeretben, 53x31,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3452634
10284
523
3200
Bálványos Huba (1938-2011): Megalakul a Nemzeti Parasztpárt, 1939. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonon. Lap széle kissé foltos. 19x29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3334885
10285
523
2200
Bálványos Huba (1938-2011): Péterfy Sándor portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3499699
10286
523
Barabás Géza (-): Tűz. Olaj, farost. Fakeretben. 60×39 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3414797
10287
523
Baranyai Ferenc (?-): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, 30x21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:10 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February at Paulay Ede Street
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February The auction items can be viewed and picked up at the Darabanth Gallery, Paulay Ede u 25-27.
Events
further page navigation Auction house