Number of items: 1130

Beat Meinen (-): Geometria, Abádszalók, 2000. Tempera, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, lapszéli foltokkal. 30x27 cm
10300.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Beck Judit (1909-1995): Vácrátóti alakok. Akvarell, papír. Jelzett. Lapszéli apró szakadással. 29,5x21 cm
10301.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Benkóczy Péter (1946-): Grimaudi utcarészlet (Franciaország). Pasztell, papír, jelzett, 31x23 cm, paszpartuban.
10302.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
10303.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Benyó Ildikó - Penci (1946-2011): Sziklás táj. Kréta, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéivel. Szakadt paszpartuban. 40x53 cm
10304.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Benyovszky István (1898-1969): Itató csikós.. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 40x54 cm
10305.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Berkics Miklós (1953-), soproni művész: A sivatag emlékei. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban. 28x19 cm. Ritka!!
10306.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Bernhard Bernd Klötzer (1941-2025): Mágneses ketrec (Magnetkäfig). Vegyes technika (sokszorosított grafika), applikáció, papír, jelzett, számozott (46/160). 41,5x59 cm
10307.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
10308.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Biai-Föglein István (1905-1974): Margitszigeti fák. Rézkarc, papír, jelzett. 29x39 cm
10309.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
10310.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Bicskei Karle János (1907-1967): Tatabányai bányászok, 1964. Olaj, vászon. Jelzett. Kissé sérült (festéklepergéssel). Fakeretben. 45x65,5 cm.
10311.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF