Paintings and graphics Number of items: 1130
3474945
10300
523
7500
Beat Meinen (-): Geometria, Abádszalók, 2000. Tempera, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, lapszéli foltokkal. 30x27 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
3505307
10301
523
Beck Judit (1909-1995): Vácrátóti alakok. Akvarell, papír. Jelzett. Lapszéli apró szakadással. 29,5x21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3512139
10302
523
Benkóczy Péter (1946-): Grimaudi utcarészlet (Franciaország). Pasztell, papír, jelzett, 31x23 cm, paszpartuban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3135389
10303
523
22000
Bényi László (1909-2004): Bivaly szénás szekérrel. Vegyes technika, papír, jjl.: Bényi. 25,5x23 cm, keretben, üvegezett, hibátlan. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3492754
10304
523
13000
Benyó Ildikó - Penci (1946-2011): Sziklás táj. Kréta, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéivel. Szakadt paszpartuban. 40x53 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3522038
10305
523
Benyovszky István (1898-1969): Itató csikós.. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 40x54 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3378098
10306
523
Berkics Miklós (1953-), soproni művész: A sivatag emlékei. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban. 28x19 cm. Ritka!! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3514981
10307
523
38000
Bernhard Bernd Klötzer (1941-2025): Mágneses ketrec (Magnetkäfig). Vegyes technika (sokszorosított grafika), applikáció, papír, jelzett, számozott (46/160). 41,5x59 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3191536
10308
523
Bernhard Blum (-): A Riegsee Murnaunál, Bajorország. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Apró felületi sérüléssel. 43,5x60 cm. Dekoratív fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3420238
10309
523
3800
Biai-Föglein István (1905-1974): Margitszigeti fák. Rézkarc, papír, jelzett. 29x39 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3049314
10310
523
Biasini Mária (1866-1937): Portré, 1926. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 36,5x27 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3501188
10311
523
15000
Bicskei Karle János (1907-1967): Tatabányai bányászok, 1964. Olaj, vászon. Jelzett. Kissé sérült (festéklepergéssel). Fakeretben. 45x65,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house