Number of items: 1130
3470250
10480
523
15000
Gerő András (1933-): Csendélet virágos köcsöggel. Olaj, farost., Jelzett, keretben 60x40 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3512117
10481
523
Gibellini, Luisa (1950-), kétoldalas mű: Fecskék, 1990. Akvarell, papír. Jelzett. Hátoldalán toszkán ház. 20×14 cm
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3436698
10482
523
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Corseaux (Genfi-tó, Svájc), 1920. Ceruza, papír. Jelzett. 23,5×20 cm.
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3508495
10483
523
4200
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Jardin Anglais, Genf, Svájc, 1921 (tanulmányrajz). Ceruza, papír. Jelzett. 17,5×22 cm
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3508486
10484
523
4200
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Nagyvárosi forgatag, 1923. Ceruza, papír. Jelzett. 14×21,5 cm.
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3508562
10485
523
4600
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Női akt. Tus, papír. Hátoldalán női arckép, ceruza, papír. Jelzett. 21×16 cm.
Available for bidding
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
3436709
10486
523
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Tájrészlet 1921. Ceruza, papír. Jelzett. 26×17,5 cm.
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3436767
10487
523
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Tanulmányrajzok (Térdelő kislány, kiöntő poharakkal stb.), 1918. Ceruza, papír. Jelzett. 22×14 cm.
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3476210
10488
523
Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1965): Ebédelők. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Fakeretben, 22×19 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3515684
10489
523
Gross Arnold (1929-2015): Az öröm ünnepe. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 25x27,5 cm.
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3501396
10490
523
3200
Gross Arnold (1929-2015): Az öröm ünnepe I. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 25x28 cm.
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3501164
10491
523
3200
Gross Arnold (1929-2015): Cirkuszosok. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 17x31 cm.
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 February
End of bidding: 19:10 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February at Paulay Ede Street
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m