Number of items: 1130

Gerő András (1933-): Csendélet virágos köcsöggel. Olaj, farost., Jelzett, keretben 60x40 cm
10480.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Gibellini, Luisa (1950-), kétoldalas mű: Fecskék, 1990. Akvarell, papír. Jelzett. Hátoldalán toszkán ház. 20×14 cm
10481.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Corseaux (Genfi-tó, Svájc), 1920. Ceruza, papír. Jelzett. 23,5×20 cm.
10482.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Jardin Anglais, Genf, Svájc, 1921 (tanulmányrajz). Ceruza, papír. Jelzett. 17,5×22 cm
10483.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Nagyvárosi forgatag, 1923. Ceruza, papír. Jelzett. 14×21,5 cm.
10484.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Női akt. Tus, papír. Hátoldalán női arckép, ceruza, papír. Jelzett. 21×16 cm.
10485.

Available for bidding
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimum bid:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Tájrészlet 1921. Ceruza, papír. Jelzett. 26×17,5 cm.
10486.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Tanulmányrajzok (Térdelő kislány, kiöntő poharakkal stb.), 1918. Ceruza, papír. Jelzett. 22×14 cm.
10487.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1965): Ebédelők. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Fakeretben, 22×19 cm
10488.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Gross Arnold (1929-2015): Az öröm ünnepe. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 25x27,5 cm.
10489.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Gross Arnold (1929-2015): Az öröm ünnepe I. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 25x28 cm.
10490.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Gross Arnold (1929-2015): Cirkuszosok. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 17x31 cm.
10491.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:10 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February at Paulay Ede Street
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events