Number of items: 1130

10468.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Gádor Emil (1911-1998): Vízpart. Olaj, farost, jelezve balra lent. Fakeretben, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkével. 30x40 cm
10469.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Galántai György (1941-): Veil of mist/snow-cover, 1980. Nyomat, hártyapapír, pecséttel jelzett, 300/47 számozással, hajtásnyommal, 21x29,5 cm.
10470.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Gál Dezső (1924-2004) Ünnepi csendélet. Tempera, papír, ,jelzett. üvegezett keretben 50x38 cm
10471.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Gál Gabi (XX. sz. vége): Rátóti híd. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Fakeretben. 33x47 cm
10472.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Gallusz Gyöngyi (1962-): Gesztusok (olvashatatlan címmel). Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10473.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Gebhardt Béla (1901-1990): 3 db városházi ember karikatúra, aláírva az ábrázoltak által. Ceruza, papír, jelzett 18x10 cm
10474.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Gebhardt Béla (1901-1990): Kállai Gyula miniszerelnök, Ceruza, papír, Jelzett 18x13 cm
10475.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gebhardt Béla (1901-1990): Prága, 1955. Akvarell, papír, Jelzett. Paszpartuban, 23×32 cm
10476.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Gebhardt Béla (1901-1990): Tóparti hegylánc, 1943. Akvarell, papír, Jelzett. Paszpartuban, 24,5×31 cm
10477.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Gerő András (1933-): A régi Tarján. Olaj, farost., Jelzett, hátoldalt autográf felirattal keretben 60x50 cm
10478.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Gerő András (1933-): Az egri Rákóczi úton. Akvarell, papír, Jelzett, üvegezett keretben 30x45 cm
10479.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:10 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February at Paulay Ede Street
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events