Paintings and graphics Number of items: 1130
3169098
10468
523
19000
Gádor Emil (1911-1998): Tanya. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 50×60 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3331819
10469
523
Gádor Emil (1911-1998): Vízpart. Olaj, farost, jelezve balra lent. Fakeretben, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkével. 30x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3519037
10470
523
Galántai György (1941-): Veil of mist/snow-cover, 1980. Nyomat, hártyapapír, pecséttel jelzett, 300/47 számozással, hajtásnyommal, 21x29,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3391963
10471
523
15000
Gál Dezső (1924-2004) Ünnepi csendélet. Tempera, papír, ,jelzett. üvegezett keretben 50x38 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3476171
10472
523
Gál Gabi (XX. sz. vége): Rátóti híd. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Fakeretben. 33x47 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3518959
10473
523
3400
Gallusz Gyöngyi (1962-): Gesztusok (olvashatatlan címmel). Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3414787
10474
523
Gebhardt Béla (1901-1990): 3 db városházi ember karikatúra, aláírva az ábrázoltak által. Ceruza, papír, jelzett 18x10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3414784
10475
523
Gebhardt Béla (1901-1990): Kállai Gyula miniszerelnök, Ceruza, papír, Jelzett 18x13 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3463918
10476
523
Gebhardt Béla (1901-1990): Prága, 1955. Akvarell, papír, Jelzett. Paszpartuban, 23×32 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3463919
10477
523
Gebhardt Béla (1901-1990): Tóparti hegylánc, 1943. Akvarell, papír, Jelzett. Paszpartuban, 24,5×31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3470254
10478
523
Gerő András (1933-): A régi Tarján. Olaj, farost., Jelzett, hátoldalt autográf felirattal keretben 60x50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3470259
10479
523
Gerő András (1933-): Az egri Rákóczi úton. Akvarell, papír, Jelzett, üvegezett keretben 30x45 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:10 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February at Paulay Ede Street
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February The auction items can be viewed and picked up at the Darabanth Gallery, Paulay Ede u 25-27.
Events
further page navigation Auction house