Paintings and graphics Number of items: 1130
3476792
10108
523
80000
Miháltz Pál (1899-1988): Szentendrei utca, 1957. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. 42x54 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
3475905
10109
523
34000
Molnár Z. János (1880-1960): Virágok. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított. Apró sérülésekkel. 60x80 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
3476077
10110
523
48000
Szentiványi Lajos (1909-1973): Szilveszteri éj. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé töredékes raglapjával. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
3439487
10111
523
60000
Josef Burda (1827-): Divatos fiatal hölgy, 1860. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 23x20,5 cm / Josef Burda (1827-): Young woman in fashion, 1860. Watercolour and pencil on paper, signed, framed. 23x20,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3474957
10112
523
45000
Borbély Zsolt (-): Capriccio No. 18. Olaj, kollázs, vászon, jelzett a hátoldalán, 70x100 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
45 000 HUF
45 000 50 000 60 000
3483261
10113
523
50000
Pick Emmy (1900 - ?): Éva (női portré). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Nemzeti Szalon 1930 körüli raglapjával. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Sérült. 75x62 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
55 000 65 000 75 000
3476096
10114
523
Kerékgyártó János (1965-): Párizs 9 (Férfi kutyával). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Reprodukálva a művész honlapján: https://kerekgyartojanos.hu/galeria-festmenyek/#lg=1&slide=96. 90x70 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3482332
10115
523
40000
Hajgató Ferenc, Boldogfai (1900 körül-?): Rabbi portréja. Olaj, vászon. Jelzett. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Apró sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 60x50 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3480132
10116
523
38000
Galla Miklós (1959) : Színes vonalak. Akril, farost, jelzett, üvegezett keretben 42x58 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3422484
10117
523
34000
Tót Endre (1937-): Prelude of mail art, 1971. Ofszet, papír, jelezve jobbra lent nyomtatva, hátoldalán a művész pecsétjei. Hajtásnyomokkal, apró szakadással. 41,5x29,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
3410991
10118
523
32000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (13/40). 45,5x34 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3481533
10119
523
30000
Papp Sándor (1953-): Kerékpárverseny 2. Olaj, vászon, faroston. Jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Szabó Lajos (szerk.): Ezüstgerely 2011., oldalszám nélkül. 59,5x73 cm. Fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house