Number of items: 1130

Miháltz Pál (1899-1988): Szentendrei utca, 1957. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. 42x54 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
10108.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimum bid:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
Molnár Z. János (1880-1960): Virágok. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított. Apró sérülésekkel. 60x80 cm
10109.

Available for bidding
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Szentiványi Lajos (1909-1973): Szilveszteri éj. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé töredékes raglapjával. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm
10110.

Available for bidding
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimum bid:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
Josef Burda (1827-): Divatos fiatal hölgy, 1860. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 23x20,5 cm / Josef Burda (1827-): Young woman in fashion, 1860. Watercolour and pencil on paper, signed, framed. 23x20,5 cm
10111.

Available for bidding
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Borbély Zsolt (-): Capriccio No. 18. Olaj, kollázs, vászon, jelzett a hátoldalán, 70x100 cm
10112.

Available for bidding
45 000 HUF
121,95
140,63
Minimum bid:
45 000 HUF
45 000 50 000 60 000
Pick Emmy (1900 - ?): Éva (női portré). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Nemzeti Szalon 1930 körüli raglapjával. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Sérült. 75x62 cm
10113.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
Kerékgyártó János (1965-): Párizs 9 (Férfi kutyával). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Reprodukálva a művész honlapján: https://kerekgyartojanos.hu/galeria-festmenyek/#lg=1&amp;slide=96. 90x70 cm
10114.

Kerékgyártó János (1965-): Párizs 9 (Férfi kutyával). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Reprodukálva a művész honlapján: https://kerekgyartojanos.hu/galeria-festmenyek/#lg=1&slide=96. 90x70 cm

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Hajgató Ferenc, Boldogfai (1900 körül-?): Rabbi portréja. Olaj, vászon. Jelzett. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Apró sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 60x50 cm.
10115.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Galla Miklós (1959) : Színes vonalak. Akril, farost, jelzett, üvegezett keretben 42x58 cm
10116.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Tót Endre (1937-): Prelude of mail art, 1971. Ofszet, papír, jelezve jobbra lent nyomtatva, hátoldalán a művész pecsétjei. Hajtásnyomokkal, apró szakadással. 41,5x29,5 cm.
10117.

Available for bidding
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
10118.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Papp Sándor (1953-): Kerékpárverseny 2. Olaj, vászon, faroston. Jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Szabó Lajos (szerk.): Ezüstgerely 2011., oldalszám nélkül. 59,5x73 cm. Fakeretben.
10119.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF