Number of items: 1130

Póth István József (1898-1957): Enteriőr képekkel és bútorokkal. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 44×60 cm
10084.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Sz. Győrfy Klára (1925-2008): Lány (női akt). Olaj, farost, jelezve jobbra fent. Fakeretben. Hátoldalán Műcsarnok raglap töredékével és töredékes címkével. 70x36 cm
10085.

Available for bidding
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
10086.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Félegyházi László (1907-1986): Csendélet mákoskaláccsal, 1966. Pasztell, papír, jelezve balra fent, üvegezett fakeretben, 50×60 cm
10087.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Zajti Ferenc (1886-1961): Tanya a vízparton. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, hátoldalán Mihály Géza budapesti képkeretező 1930-40 körüli címkéjével, 44×61 cm
10088.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Bor Pál (1889-1982): Zenekar. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Laza paszpartuban. 25×17,5 cm
10089.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Balogh Margit (1898-1965): Kislány portréja, 1938. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 61x48 cm
10090.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (37/40), 31x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (37/40), 31x21 cm.
10091.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Kovács Attila (1938-2017): Geometria, 1973-76. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (26/50) a hátoldalán, lapméret: 40x40 cm. Kissé hullámos.
10092.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Würtz Ádám (1927-1994): Ó magyar Mária siralom, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (37/100). Üvegezett fakeretben. 39x27 cm
10093.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Nagy Nándor (1894-1979): Táj (Nagybánya környéke?), 1925. Ceruza, papír, jelzett. 24×19,5 cm.
10094.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Hetényi Tibor (1891-1977): Női akt. Akvarell, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 55,5x37,5 cm
10095.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF