Number of items: 1130

Bartos Endre (1930-2006): Távol a földtől. Olaj, farost. Jelzés nélkül. Bartos Galéria Kkt. által kiállított Certificate of Original bizonylattal. Fakeretben. 150x86 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10060.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
150 000 HUF
406,50
468,75
Minimum bid:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
Burghardt Rezső (1884-1963): Társaság a parkban. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60x80 cm
10061.

Available for bidding
140 000 HUF
379,40
437,50
Minimum bid:
140 000 HUF
140 000 160 000 190 000
Csóka László (1967-): Rivaldafényben, 2023. Olaj, vászon, jelzett. 120x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10062.

Available for bidding
130 000 HUF
352,30
406,25
Minimum bid:
130 000 HUF
130 000 150 000 180 000
Drégely László (1932-1990): Kártyalap, 1976. Olaj, fa. Jelezve balra fent: Drégely 1976. Hátoldalán töredékes raglappal. 64×25 cm
10063.

Available for bidding
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet porcelánokkal és üvegekkel. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán régi töredékes raglappal. Javított. Kissé sérült. 80x59,5 cm
10064.

Available for bidding
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Eugene Bertrand (1858-1934), belga festő/belgian painter: Fiatal lány, 1896. Olaj, fatábla. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 27×22 cm
10065.

Available for bidding
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Szuly Angéla (1893-1976): Lány. Olaj, vászon, jelezve balra fent (halványan). Dekoratív fakeretben, 56,5×46,5 cm
10066.

Available for bidding
100 000 HUF
271,00
312,50
Minimum bid:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
Barta Mária (1897-1969): Alakok. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, fakeretben. 31,5x41,5 cm
10067.

Available for bidding
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Lucia Calinescu (1952-), román festő/romanian painter: Színes csendélet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 55×65 cm. Fakeretben.
10068.

Available for bidding
90 000 HUF
243,90
281,25
Minimum bid:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
Basch Edit (1895-1980): Fiatal nő gyerekkel. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria - Új Magyar Képtár és BÁV 97. aukció raglapjával. 91x72,5 cm
10069.

Available for bidding
100 000 HUF
271,00
312,50
Minimum bid:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
Kádár György (1912-2002): Nyár (női akt). Olaj, farost. Jelzett. 25×35 cm. Fakeretben.
10070.

Available for bidding
90 000 HUF
243,90
281,25
Minimum bid:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
Makoldy József (1890-1957): Halászbástya, Budapest, 1923. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Makoldy József ajándékozási soraival Bory Jenő szobrász részére és Makoldy József ex domo grafikájával. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 35x45 cm.
10071.

Available for bidding
70 000 HUF
189,70
218,75
Minimum bid:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF