Szántó Piroska (1913-1998): Pék (illusztráció Kormos István Tréfás mackók c. mesekönyvéhez). Tempera, papír. Jelzés nélkül. Lap jobb szélén Szántó Piroska autográf feliratával. Lapméret: 29,5×21 cm
Szántó Piroska (1913-1998): Medvebocsok, macska, egér stb. (illusztráció Kormos István Tréfás mackók c. mesekönyvéhez). Tempera, papír. Jelzés nélkül. Lapméret: 29,5×21 cm
Szántó Piroska (1913-1998): Madár fiókáival (illusztráció Kormos István Tréfás mackók c. mesekönyvéhez). Tempera, papír. Jelzés nélkül. Lap jobb szélén Szántó Piroska autográf feliratával. Lapméret: 29,5×21 cm
Szántó Piroska (1913-1998): Macska és egér (illusztráció Kormos István Tréfás mackók c. mesekönyvéhez). Tempera, papír. Jelzés nélkül. Lapméret: 29,5×21 cm
Benes József (1938-2017): Dunapart. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/X (?) számozással, 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
Kótai Tamás (1959-): Rajz. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
Stefanovits Péter (1947- ): Időben. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
Butak András (1948-2021): Black Mount. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
Kovács Péter Balázs (1955-): Conference. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
Klimó Károly (1936-): Kép arannyal és feketével, 1990-es évek. Olaj, vászon, jelezve balra lent. 70,5x99,5 cm. Fakeretben. Klimó Károly 1936-ban született Békéscsabán. 1956 és 1962 között a Magyar Képzőművészeti Főiskola festő szakán tanult, ahol Bernáth Aurél volt a mestere. 1972-től maga is tanított a főiskolán (később egyetemmé vált), ugyanezen évben Kondor Béla és Bartl József mellett megválasztották a Szentendrei Régi Művésztelep tagjává. Művészi stílusának alakulásában a hagyományos főiskolai képzés után a nonfiguratív, a festői gesztusra épülő informel kifejezésmóddal való kísérletezés vette át a főszerepet, amire az Európai Iskola alkotóinak munkássága is hatással volt. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Szirmai Antal (1860-1927): Vadász kutyájával és elejtett vaddal. Olaj, vászon, jelezve balra és jobbra lent. Javított. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 90x104 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!