Number of items: 1130

Tichy Kálmán (1888-1968): Faluhídja a Vár alatt (Krasznahorka Kraszna-horka büszke vára). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 24x31 cm.
10036.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Szántó Piroska (1913-1998): Pék (illusztráció Kormos István Tréfás mackók c. mesekönyvéhez). Tempera, papír. Jelzés nélkül. Lap jobb szélén Szántó Piroska autográf feliratával. Lapméret: 29,5×21 cm
10037.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Szántó Piroska (1913-1998): Medvebocsok, macska, egér stb. (illusztráció Kormos István Tréfás mackók c. mesekönyvéhez). Tempera, papír. Jelzés nélkül. Lapméret: 29,5×21 cm
10038.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Szántó Piroska (1913-1998): Madár fiókáival (illusztráció Kormos István Tréfás mackók c. mesekönyvéhez). Tempera, papír. Jelzés nélkül. Lap jobb szélén Szántó Piroska autográf feliratával. Lapméret: 29,5×21 cm
10039.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Szántó Piroska (1913-1998): Macska és egér (illusztráció Kormos István Tréfás mackók c. mesekönyvéhez). Tempera, papír. Jelzés nélkül. Lapméret: 29,5×21 cm
10040.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Benes József (1938-2017): Dunapart. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/X (?) számozással, 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10041.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Kótai Tamás (1959-): Rajz. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10042.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Stefanovits Péter (1947- ): Időben. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10043.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Butak András (1948-2021): Black Mount. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10044.

Available for bidding
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimum bid:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Kovács Péter Balázs (1955-): Conference. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10045.

Available for bidding
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimum bid:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Klimó Károly (1936-): Kép arannyal és feketével, 1990-es évek. Olaj, vászon, jelezve balra lent. 70,5x99,5 cm. Fakeretben. Klimó Károly 1936-ban született Békéscsabán. 1956 és 1962 között a Magyar Képzőművészeti Főiskola festő szakán tanult, ahol Bernáth Aurél volt a mestere. 1972-től maga is tanított a főiskolán (később egyetemmé vált), ugyanezen évben Kondor Béla és Bartl József mellett megválasztották a Szentendrei Régi Művésztelep tagjává. Művészi stílusának alakulásában a hagyományos főiskolai képzés után a nonfiguratív, a festői gesztusra épülő informel kifejezésmóddal való kísérletezés vette át a főszerepet, amire az Európai Iskola alkotóinak munkássága is hatással volt. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10046.

Available for bidding
550 000 HUF
1 490,51
1 718,75
Minimum bid:
550 000 HUF
550 000 650 000 750 000
Szirmai Antal (1860-1927): Vadász kutyájával és elejtett vaddal. Olaj, vászon, jelezve balra és jobbra lent. Javított. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 90x104 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10047.

Available for bidding
480 000 HUF
1 300,81
1 500,00
Minimum bid:
480 000 HUF
480 000 550 000 650 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF