Paintings and graphics Number of items: 1130
3410680
10024
523
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (37/40), 37x25 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (37/40), 37x25 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3513740
10025
523
Polgár Rózsa (1936-2014): Az anyag mozgása. Tempera, papír. Jelzett. Plexiüvegezett alumíniumkeretben, plexi kissé sérült. 22,5x17 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3514972
10026
523
Boros Tamás (1959-), Saxon-Szász János (1964-) és más művészek: Válogatás a a Fajó János vezette festő-osztály 1980-as munkáiból. Szitanyomat, papír, kihajtható karton. Jelzés nélkül. Készült 250 példányban, Pesti Műhely. 29 db ábrázolás 5 oldalon (kihajtható katalógus). Fajó János nyomtatott szövegével. 36x23 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3439661
10027
523
15000
Párkányi Raab Péter (1967-): Csiga. Cinkográfia, papír, jelzett, számozott: 100/13, lapon apró elszíneződéssel, 30x29 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3519374
10028
523
15000
Tibai Takáts János (1876-1943): Balatonfüredi udvar. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 36x49 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3519485
10029
523
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Faluszéle. Akvarell, ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 18x27 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3519506
10030
523
T. Visy Ilona (1920-2023): Budapesti panoráma a Normafáról, 1980 körül. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 50x66 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3519509
10031
523
T. Visy Ilona (1920-2023): Kilátás a Svábhegyről (Budai panoráma), 1980 körül. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 43x66 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3518378
10032
523
Vidovszky Béla (1883-1973): Dömösi táj (Dunakanyar). Színezett rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, kartonra kasírozva, 23×38 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3518938
10033
523
Borgó György Csaba (1950-): Visegrád. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3518925
10034
523
Banga Ferenc (1947-): A Duna partján. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 500 7 500 9 000
3518983
10035
523
Olajos György (1953-): Resurrection. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house