Number of items: 1130

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (37/40), 37x25 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (37/40), 37x25 cm.
10024.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Polgár Rózsa (1936-2014): Az anyag mozgása. Tempera, papír. Jelzett. Plexiüvegezett alumíniumkeretben, plexi kissé sérült. 22,5x17 cm.
10025.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Boros Tamás (1959-), Saxon-Szász János (1964-) és más művészek: Válogatás a a Fajó János vezette festő-osztály 1980-as munkáiból. Szitanyomat, papír, kihajtható karton. Jelzés nélkül. Készült 250 példányban, Pesti Műhely. 29 db ábrázolás 5 oldalon (kihajtható katalógus). Fajó János nyomtatott szövegével. 36x23 cm
10026.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Párkányi Raab Péter (1967-): Csiga. Cinkográfia, papír, jelzett, számozott: 100/13, lapon apró elszíneződéssel, 30x29 cm.
10027.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Tibai Takáts János (1876-1943): Balatonfüredi udvar. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 36x49 cm.
10028.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Faluszéle. Akvarell, ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 18x27 cm
10029.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
T. Visy Ilona (1920-2023): Budapesti panoráma a Normafáról, 1980 körül. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 50x66 cm
10030.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
T. Visy Ilona (1920-2023): Kilátás a Svábhegyről (Budai panoráma), 1980 körül. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 43x66 cm
10031.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Vidovszky Béla (1883-1973): Dömösi táj (Dunakanyar). Színezett rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, kartonra kasírozva, 23×38 cm
10032.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Borgó György Csaba (1950-): Visegrád. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10033.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Banga Ferenc (1947-): A Duna partján. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10034.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Olajos György (1953-): Resurrection. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10035.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF