Number of items: 1130

Czirbusz László (-): Csendélet szentképpel, 1975. Ceruza, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 21,5x29 cm
10384.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Czirbusz László (-): Falun, 1969. Ceruza, filctoll, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 30x20 cm
10385.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Czirbusz László (-): Meglátszik a termelésen (karikatúra), 1955. Tus, papír, jelzett. Lap alján szakadásokkal. 26x19 cm
10386.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Czölder Dezső (1875-1933), felvidéki festő: Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 30×46 cm / oli on canvas, signed, framed
10387.

Available for bidding
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
D. Borbély Gizella (1920-1994): 2 db női portré. Vöröskréta, szén, papír. Jelzett. 31x24,5 cm.
10388.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
D. Némethy Miklós (1880-?), 2 db mű: Enteriőr festményekkel és Társaság a szabadban. Olaj, karton és akvarell, papír. Első jelzett. Sérült. 39,5x29,5 és 21x27 cm.
10389.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
D. Némethy Miklós (1880-?), 2 db mű: Parkrészletek, 1954 és Család gyerekekkel a zöldben. Olaj, karton. Első jelzett. Utóbbi sérült. 34,5x40 cm.
10390.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
D. Némethy Miklós (1880-?), 3 db mű: Fajszi részletek, 1937. Ceruza, papír. Jelzett. 16x20 cm.
10391.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Dallos Hanna (1907-1944): "És bocsásd meg a mi vétkeinket", fametszet, papír, jelzett a metszeten, az 1934-ben megjelent Miatyánk c. mappából, paszpartuban, 28,5x20,5 cm
10392.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Dallos Hanna (1907-1944): "Miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek", fametszet, papír, jelzett a metszeten, az 1934-ben megjelent Miatyánk c. mappából, paszpartuban, 28,5x20,5 cm
10393.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Dallos Hanna (1907-1944): "Mindennapi kenyerünket", fametszet, papír, jelzett a metszeten, az 1934-ben megjelent Miatyánk c. mappából, paszpartuban, 28,5x20,5 cm
10394.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Dégi János (-): Álomban, 1976. Rézkarc, papír, jelzett, a hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal. Paszpartuban. 9,5×9,5 cm.
10395.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF