Paintings and graphics Number of items: 1130
3369824
10384
523
Czirbusz László (-): Csendélet szentképpel, 1975. Ceruza, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 21,5x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3369829
10385
523
Czirbusz László (-): Falun, 1969. Ceruza, filctoll, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 30x20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3369756
10386
523
Czirbusz László (-): Meglátszik a termelésen (karikatúra), 1955. Tus, papír, jelzett. Lap alján szakadásokkal. 26x19 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3402656
10387
523
60000
Czölder Dezső (1875-1933), felvidéki festő: Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 30×46 cm / oli on canvas, signed, framed {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3488952
10388
523
D. Borbély Gizella (1920-1994): 2 db női portré. Vöröskréta, szén, papír. Jelzett. 31x24,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3516767
10389
523
D. Némethy Miklós (1880-?), 2 db mű: Enteriőr festményekkel és Társaság a szabadban. Olaj, karton és akvarell, papír. Első jelzett. Sérült. 39,5x29,5 és 21x27 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3516752
10390
523
15000
D. Némethy Miklós (1880-?), 2 db mű: Parkrészletek, 1954 és Család gyerekekkel a zöldben. Olaj, karton. Első jelzett. Utóbbi sérült. 34,5x40 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3516725
10391
523
D. Némethy Miklós (1880-?), 3 db mű: Fajszi részletek, 1937. Ceruza, papír. Jelzett. 16x20 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3511828
10392
523
Dallos Hanna (1907-1944): "És bocsásd meg a mi vétkeinket", fametszet, papír, jelzett a metszeten, az 1934-ben megjelent Miatyánk c. mappából, paszpartuban, 28,5x20,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3511825
10393
523
Dallos Hanna (1907-1944): "Miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek", fametszet, papír, jelzett a metszeten, az 1934-ben megjelent Miatyánk c. mappából, paszpartuban, 28,5x20,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3511830
10394
523
Dallos Hanna (1907-1944): "Mindennapi kenyerünket", fametszet, papír, jelzett a metszeten, az 1934-ben megjelent Miatyánk c. mappából, paszpartuban, 28,5x20,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3237422
10395
523
Dégi János (-): Álomban, 1976. Rézkarc, papír, jelzett, a hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal. Paszpartuban. 9,5×9,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house