Number of items: 1130

Mannheim Róza (1880-1965): Parkrészlet. Akvarell, tus, papír, jelzett, 23,5×15 cm. Üvegezett, sérült fakeretben, 23,5×15 cm
10744.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Marc Chagall (1887-1985): 14 db litográfiáról készült reprodukció a Derriere le miroir 246. számában, 1981. Fotogravűr nyomat, papír, jelzés nélkül. Kiadói illusztrált karton borítóban. Komplett, hiáyntalan gyűjtői ritkaság! Borítón szélén elszíneződéssel, máskülönben jó állapotban. 38x28,5 cm
10745.

Available for bidding
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimum bid:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
Marc Chagall (1887-1985) festménye után készült reprodukció. Színes nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 19,5x13 cm
10746.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
10747.

Available for bidding
44 000 HUF
119,24
137,50
Minimum bid:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
Markó Lajos (1882-?): Keleti Pályaudvar. rézkarc, papír, jelzett, 13x14 cm
10748.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Marsovszky Endre (1916-1989): Alphütte. Színes tus, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 24x44 cm
10749.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Máté Sándor (1954-): Erdei patak. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 33x50 cm
10750.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Mátrai Vilmos (1877-?): 5 db, budapesti városrészleteket ábrázoló rézkarca. Jelzettek a nyomaton. kártyák mérete 9x12 cm
10751.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Mátrai Vilmos (1877-?): 6 db, budapesti városrészleteket ábrázoló rézkarca. Jelzettek a nyomaton. kártyák mérete 9x12 cm
10752.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Matyófalvi (Matyó) Gábor (1947-1998): Özvegykoporsó. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat I/III számozással. Üvegezett fakeretben. 56x38 cm
10753.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Maurizio Coralli: Geometrikus kompozíció. Tempera, papír, jelzett. 7x7 cm
10754.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Max Slevogt (1868-1932): Der Bildermann, litográfia, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 15×17 cm
10755.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF