Number of items: 1130

Meggyes László (1928-2003): Éjszakai ég alatt, 1963. Fametszet, papír, hajtásnyommal, lapszéli elszíneződéssel, 15,5×24 cm
10756.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Meiszter Kálmán (1925-2018), 4 db rajz: Ösküi kerek templom, napraforgók, arcképek. Ceruza, papír, jelzett, vékony kartonra kasírozva, 10×7 cm
10757.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Melocco Miklós (1935-): Ló és leány. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (58/100), kartonra kasírozva, jobb szélén ázásnyommal, 36×33 cm
10758.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Mendlik Lajos (1903-1985): Szénaboglyák. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 26×20 cm
10759.

Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
10760.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Pipázó. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50x39,5 cm.
10761.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Metzu A hódolat" (térdeplő férfi egy nő előtt), Rauscher K., a mintarajztanoda tanára rézmetszet. 22x25 cm Dekoratív fa keretben
10762.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Mező Brigitta (1975?- ): Velence, olaj, farost, jelzett, fakeretben, 20×30 cm
10763.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Milan Corba (1940-2013): Jelmezterv. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 59×37 cm.
10764.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Molnár Attila (1978-2019): Ádám és Éva, 2013. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 14,5x10 cm.
10765.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Molnár Attila (1978-2019): Angyal, 2013. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 13,5x12 cm.
10766.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Molnár Attila (1978-2019): Egyensúly, 2015. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 13x12 cm.
10767.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF