Paintings and graphics Number of items: 1130
3492831
10768
523
Molnár Attila (1978-2019): Hálózat, 2013. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 27,5x19,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3492824
10769
523
Molnár Attila (1978-2019): Isten hozott, 2013. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 15,5x12,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3492832
10770
523
Molnár Attila (1978-2019): Megáll az idő, 2014. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. d: 16,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3492882
10771
523
Molnár Attila (1978-2019): Színes kép (cím nélkül), zománcfesték, vászon, jelzett a hátoldalán, 40×40 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3507147
10772
523
Molnár C. Pál (1894-1981): Bokszmeccs. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999. Lapméret: 42x29,5 cm. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3507153
10773
523
Molnár C. Pál (1894-1981): Regényfejezet a mindennapi életből. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999. Lapméret: 42x29,5 cm. Üvegezett fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3424288
10774
523
Molnár Gabriella (1940-): Kosár. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 22x32 cm Üvegezett keretben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3500191
10775
523
38000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet porcelánokkal. Olaj, rétegelt falemez, jelezve jobbra lent. Felületi sérülésekkel (repedésekkel). 39,5x35 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3482983
10776
523
11000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet porcelánokkal és déligyümölcsökkel. Olaj, fa, jelzett. Felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 28x33 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3189805
10777
523
Monica Vincent Hunter (-): Női portré. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Vászon széle kissé sérült, vakráma nélkül. 50,5x40,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3441841
10778
523
24000
Monos József (1932-2013): Falu a Börzsönyben. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Galéria Tabán címkéjén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3136461
10779
523
Mráz János (1950-): Folyópart farakással. Olaj, farost, Jbl.: Mráz. 44x60 cm, keretben, jó állapotú. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house