Number of items: 1130

Molnár Attila (1978-2019): Hálózat, 2013. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 27,5x19,5 cm.
10768.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Molnár Attila (1978-2019): Isten hozott, 2013. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 15,5x12,5 cm.
10769.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Molnár Attila (1978-2019): Megáll az idő, 2014. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. d: 16,5 cm.
10770.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Molnár Attila (1978-2019): Színes kép (cím nélkül), zománcfesték, vászon, jelzett a hátoldalán, 40×40 cm.
10771.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Molnár C. Pál (1894-1981): Bokszmeccs. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999. Lapméret: 42x29,5 cm. Üvegezett, kissé sérült fakeretben.
10772.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Molnár C. Pál (1894-1981): Regényfejezet a mindennapi életből. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999. Lapméret: 42x29,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10773.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Molnár Gabriella (1940-): Kosár. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 22x32 cm Üvegezett keretben
10774.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet porcelánokkal. Olaj, rétegelt falemez, jelezve jobbra lent. Felületi sérülésekkel (repedésekkel). 39,5x35 cm
10775.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet porcelánokkal és déligyümölcsökkel. Olaj, fa, jelzett. Felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 28x33 cm
10776.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
10777.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Monos József (1932-2013): Falu a Börzsönyben. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Galéria Tabán címkéjén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm
10778.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
10779.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF