Paintings and graphics Number of items: 1130
3494751
523
190000
Fehér László (1953-): Játék kutya, 2004. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/70), lap alján Fehér László autográf ajándékozási soraival Kocsis András Sándor könyvkiadó, 1997-től 2021-ig a Kossuth Kiadó elnök vezérigazgatója részére. Üvegezett, bal alsó sarkában apró sérüléssel rendelkező fakeretben. 62x62 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
190 000 HUF
190 000 220 000 260 000
3510635
10001
523
140000
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Áramlás (cím nélkül), 1967. Tus, papír. Hátoldalán jelzett (Gyarmathy 67) és R 67/73 életmű katalógusszámmal. Lapszéli sérülésekkel, szakadásokkal, sarkaiban paszpartuzás nyomaival. 61×85,5 cm. / ink on paper, signed and with oeuvre catalogue no. 67/73 on the reverse {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
140 000 HUF
140 000 160 000 190 000
3514986
10002
523
120000
Fajó János (1937-2018): Hulló négyzetek, 1967-1989. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány A/E-10. számozással. Törésnyomokkal. 66x55 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
3514985
10003
523
100000
Fajó János (1937-2018): Formaünnep, 1971-1989. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány 36/50 számozással. Kisebb sérülésekkel. 56x56 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
3511803
10004
523
90000
Gulyás Dénes (1927-2003): Jégzajlás a Dunán Budapesten, a Parlament előtt, 1996. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
3511959
10005
523
80000
Gerzson Pál (1931-2008): Női akt. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: Ajándék a művésztől. Hátoldala kissé foltos. 60×84 cm. Üvegezett fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
3520667
10006
523
80000
Konok Tamás (1930-2020): Mikroludium. Monotípia, papír. Jelzés nélkül. Papírra kasírozva. 13,5x15,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
3518748
10007
523
50000
Scholz Erik (1926-1995): Erdő szélén. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével, fakeretben, 30×60 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3514081
10008
523
48000
Meilinger Dezső (1892-1960): Téli táj, 1929. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 61×81 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
3519474
10009
523
42000
Macalik Alfréd (1888-1979): Piac (Nagyvárad vagy Nagybánya?), 1922. Olaj, fa. Jelezve balra lent. Dekoratív, antik, fakeretben, 25×31,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
3519551
10010
523
42000
Für Emil (1967-): Zuckermann, 1999. Olaj, vászon, jelzett. 40×30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
3505533
10011
523
38000
Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Art deco alak. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Lapszéli szakadással. 34x26,5 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Art deco figure. Ink and mixed technique on paper, unsigned, with tear on the edge. 34x26,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house