Number of items: 1130

Fehér László (1953-): Játék kutya, 2004. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/70), lap alján Fehér László autográf ajándékozási soraival Kocsis András Sándor könyvkiadó, 1997-től 2021-ig a Kossuth Kiadó elnök vezérigazgatója részére. Üvegezett, bal alsó sarkában apró sérüléssel rendelkező fakeretben. 62x62 cm.
10000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
190 000 HUF
514,91
593,75
Minimum bid:
190 000 HUF
190 000 220 000 260 000
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Áramlás (cím nélkül), 1967. Tus, papír. Hátoldalán jelzett (Gyarmathy 67) és R 67/73 életmű katalógusszámmal. Lapszéli sérülésekkel, szakadásokkal, sarkaiban paszpartuzás nyomaival. 61×85,5 cm. / ink on paper, signed and with oeuvre catalogue no. 67/73 on the reverse
10001.

Available for bidding
140 000 HUF
379,40
437,50
Minimum bid:
140 000 HUF
140 000 160 000 190 000
Fajó János (1937-2018): Hulló négyzetek, 1967-1989. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány A/E-10. számozással. Törésnyomokkal. 66x55 cm
10002.

Available for bidding
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Fajó János (1937-2018): Formaünnep, 1971-1989. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány 36/50 számozással. Kisebb sérülésekkel. 56x56 cm
10003.

Available for bidding
100 000 HUF
271,00
312,50
Minimum bid:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
Gulyás Dénes (1927-2003): Jégzajlás a Dunán Budapesten, a Parlament előtt, 1996. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm
10004.

Available for bidding
90 000 HUF
243,90
281,25
Minimum bid:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
Gerzson Pál (1931-2008): Női akt. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: Ajándék a művésztől. Hátoldala kissé foltos. 60×84 cm. Üvegezett fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10005.

Available for bidding
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimum bid:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
Konok Tamás (1930-2020): Mikroludium. Monotípia, papír. Jelzés nélkül. Papírra kasírozva. 13,5x15,5 cm
10006.

Available for bidding
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimum bid:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
Scholz Erik (1926-1995): Erdő szélén. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével, fakeretben, 30×60 cm
10007.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Meilinger Dezső (1892-1960): Téli táj, 1929. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 61×81 cm
10008.

Available for bidding
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimum bid:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
Macalik Alfréd (1888-1979): Piac (Nagyvárad vagy Nagybánya?), 1922. Olaj, fa. Jelezve balra lent. Dekoratív, antik, fakeretben, 25×31,5 cm.
10009.

Available for bidding
42 000 HUF
113,82
131,25
Minimum bid:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
Für Emil (1967-): Zuckermann, 1999. Olaj, vászon, jelzett. 40×30 cm
10010.

Available for bidding
42 000 HUF
113,82
131,25
Minimum bid:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Art deco alak. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Lapszéli szakadással. 34x26,5 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Art deco figure. Ink and mixed technique on paper, unsigned, with tear on the edge. 34x26,5 cm
10011.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF