Paintings and graphics Number of items: 1130
3235071
10180
523
120000
Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 31/40. 28×28 cm. Üvegezett fakeretben. / screenprint on paper, signed, numbered (31/40), framed {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
3333095
10181
523
120000
Bak Imre (1939-2022): Geometria és gesztus (cím nélkül), 1980-as évek. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 55x55 cm. Üvegezett fakeretben. / screenprint on paper, unsigned, framed {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
3326147
10182
523
100000
Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Balaton. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéje. Üvegezett fakeretben, 60×80 cm / oil on wood fiber, signed, framed {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
3252183
10183
523
95000
Voss, Carl Leopold (1856-1921): Pipacsmező (Mohnfeld). Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán a )Műncheni Művészegylet 1911-ben rendezett jubileumi kiállítási címkéjével (Jubiläums-Ausstellung der Münchener Künstler-Genossenschaft) és rajta a művész autográf aláírásával, üvegezett fakeretben, 30,5x41,5 cm / Voss, Carl Leopold (1856-1921), German painter: Mohnfeld. Watercolour on paper, signed, with autograph signature of the artist on exhibition label (Jubiläums-Ausstellung der Münchener Künstler-Genossenschaft 1911) on the reverse. Framed {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
3349432
10184
523
95000
Faragó Miklós (1947-): Női akt. Vegyes technika, nyomat, farost. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 90x212 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
3375838
10185
523
65000
Kéri Mihály (1949-). Kompozíció, 2013. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 60×60 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
3336328
10186
523
44000
Hencze Tamás (1938-2018): Háromszögletű tér (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 41/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 29x28 cm. / Tamás Hencze (1938-2018): Untitled. Serigraphy on paper, signed, numbered: 41/130. From the album 12 Artisti Ungheresi (1982). {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
3375908
10187
523
32000
Győri István (1957-): Ars poetica, 1993. Vegyes technika, vászon, jelzett a hátoldalán. 70x47 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3348104
10188
523
Rau Tibor (1934-2009): Vasárnapi ebéd (karikatúra). Akvarell, tus, papír, jelzett. Kissé laza paszpartuban. 29x20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3332213
10189
523
48000
Xantus Gyula (1919-1993): Szomorú Magdolna. Akril, farost. Jelezve balra lent, hátoldalán Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével. Üvegezett fakeretben. 70x50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
3276159
10190
523
28000
Kokoschka, Oskar (1886-1980): Erotikus jelenet. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Melléklet Victor von Dirsztay (Dirsztay Viktor) "Lob des hohen Verstandes" c. könyvéhez, Lipcse, 1917, Kurt Wolff. Üvegezett fakeretben. 33,5×24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3073055
10191
523
380000
Maurer Dóra (1937-): Quod libet (Cím nélkül), 1990. Szitanyomat, fotó, kollázs, papír. Jelezve jobbra lent: Maurer 90. Számozott: 132/160. 30x21,5 cm. Üvegezett fakeretben. / Dóra Maurer: Quod libet (untitled), 1990. Screenprint, photo, collage on paper. Signed lower right: Maurer 90. Numbered: 132/160. 30x21,5 cm. Framed {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
380 000 HUF
380 000 440 000 500 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house