Number of items: 1130

Tóth László (1926-2009): Csendélet babákkal. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60×75 cm.
10156.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
44 000 HUF
119,24
137,50
Minimum bid:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
Somogyi János (1928-2010): Sziklákon napozók, 1980-81 körül. Olajtempera, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 56×80,5 cm.
10157.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Csámpai Rozi (1956-): Áramlás (cím nélkül). Akril, vászon. Jelezve jobbra lent. 30×30 cm.
10158.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
V. Bazsonyi Arany (1928-2011): Hegyi út. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70×90 cm.
10159.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Joanovits István (1912-1995): Gerberák, 1981. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a Szinyei Merse Teremben, Szekszárdon, 1981-ben rendezett kiállításon. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 100×70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10160.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
10161.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Ujváry Ignác (1860-1927): Pozsonyi vár. Olaj, karton, jelzés nélkül, hátoldalán "Pozsonyi vár" felirattal. Proveniencia: Ujváry Ignác hagyatéka. Szélein apró sérülésekkel. 50,5x37 cm
10162.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Szekeres Emil (1934-2019): Présházak. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 60×80 cm
10163.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Gémes Gyula Mihály (-): Napfényes táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19x23cm
10164.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Csáki Róbert (1964-): Üveggolyók. Olaj, vászon, jelzett 100x100 cm
10165.

Available for bidding
380 000 HUF
1 029,81
1 187,50
Minimum bid:
380 000 HUF
380 000 440 000 500 000
Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 75/17. Üvegezett fakeretben. 58×58 cm / Serigraphy on paper, signed, numbered: 75/17. .
10166.

Available for bidding
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Győry Eszter (1942-): Örökkévalóság, béke szimbóluma (Eternity, peace symbol), 1979. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Kiállítva: Toronto, Kanada, 1979. Dekoratív fakeretben. 71×56 cm.
10167.

Available for bidding
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimum bid:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF