Number of items: 1130

Bajor (Bayer) Ágost (1892-1958): Lányportré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel, dekoratív fakeretben, 60×50 cm
10144.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Faddi Förstner Dénes (1901-1945): Vízparti táj. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 60x50 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10145.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Prokop Péter (1919-2003): Csendélet, 1973. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fa keretben. 62×58 cm
10146.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Csáji Attila (1939-): Információ+információ/információ, 1970 körül. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/30), lap teteje kartonra kasírozva, 32,5x22 cm
10147.

Available for bidding
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimum bid:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
10148.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Prokop Péter (1919-2003): Ikrek, 1979. Olaj, farost, jelzett, a hátoldalán Prokop Péter autográf feliratával, keretben. 30×43 cm
10149.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Ezüst György (1935-2017): Lovasok. Vegyes technika, papír. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a Munkácsy Teremben, Békéscsabán rendezett kiállításon. Üvegezett fakeretben. 37x67 cm.
10150.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Illencz Lipót (1882-1950): Lány virágokkal. Olaj, vászon, jelezve balra lent. 20×20 cm.
10151.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Szemethy Imre (1945-): Villa Medici, Róma, 1993. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm
10152.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Torok Sándor (1936-2006): Bartók, post mail-art (mail art mű), 1995. Vegyes technika, nyomat, kollázs, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Joseph Kádárnak címezve, Joseph Kadar gyűjteményi bélyegzésével. 16x22,5 cm
10153.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Nádas Alexandra (1974-): Hommage a Bartók (mail art mű). Vegyes technika, nyomat, kollázs, papír, jelzett nyomtatva. Kartonra kasírozva. Joseph Kádárnak címezve. 24,5x12 cm
10154.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Boros Viola (1966-): Serial Girl, 2011. Akril, applikáció, vászon. Jelzett a hátoldalán. 70×50 cm.
10155.

Available for bidding
95 000 HUF
257,45
296,88
Minimum bid:
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF