Paintings and graphics Number of items: 1130
3441598
10144
523
60000
Bajor (Bayer) Ágost (1892-1958): Lányportré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel, dekoratív fakeretben, 60×50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3437277
10145
523
50000
Faddi Förstner Dénes (1901-1945): Vízparti táj. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 60x50 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3441534
10146
523
50000
Prokop Péter (1919-2003): Csendélet, 1973. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fa keretben. 62×58 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3439631
10147
523
36000
Csáji Attila (1939-): Információ+információ/információ, 1970 körül. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/30), lap teteje kartonra kasírozva, 32,5x22 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
3410970
10148
523
32000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (13/40). 45,5x34 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3441629
10149
523
32000
Prokop Péter (1919-2003): Ikrek, 1979. Olaj, farost, jelzett, a hátoldalán Prokop Péter autográf feliratával, keretben. 30×43 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3440052
10150
523
24000
Ezüst György (1935-2017): Lovasok. Vegyes technika, papír. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a Munkácsy Teremben, Békéscsabán rendezett kiállításon. Üvegezett fakeretben. 37x67 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3440962
10151
523
Illencz Lipót (1882-1950): Lány virágokkal. Olaj, vászon, jelezve balra lent. 20×20 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3411036
10152
523
Szemethy Imre (1945-): Villa Medici, Róma, 1993. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3434741
10153
523
11000
Torok Sándor (1936-2006): Bartók, post mail-art (mail art mű), 1995. Vegyes technika, nyomat, kollázs, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Joseph Kádárnak címezve, Joseph Kadar gyűjteményi bélyegzésével. 16x22,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3434743
10154
523
11000
Nádas Alexandra (1974-): Hommage a Bartók (mail art mű). Vegyes technika, nyomat, kollázs, papír, jelzett nyomtatva. Kartonra kasírozva. Joseph Kádárnak címezve. 24,5x12 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3421219
10155
523
95000
Boros Viola (1966-): Serial Girl, 2011. Akril, applikáció, vászon. Jelzett a hátoldalán. 70×50 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house