Number of items: 1130

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (37/40), 30,5x20 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (37/40), 30,5x20 cm.
10120.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Holló László (1887-1976): Állat tanulmányok, 1969. Szén, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 19x25 cm
10121.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Volbrecht, Ernst (1877-1964), német festő/German painter: Tanya. Pasztell, papír, jelzett, lapszéli kisebb sérülésekkel, törésnyommal, 33,5x47,5 cm
10122.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Volbrecht, Ernst (1877-1964), német festő/German painter: Hajó a tengeren. Pasztell, papír, jelzett, lapszéli kisebb sérülésekkel, törésnyommal, 35,5x47,5 cm
10123.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Edvard Munch (1863-1944): Tájkép (Landschaft). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Megjelent: Hermann Struck: Die Kunst des Radierens. Ein Handbuch (Berlin: Bruno Cassirer). Életmű katalógusszámok: Woll 298 II (von III). Schiefler 268 I (von II). Kisebb elszíneződéssel. Üvegezett fakeretben. 10x14,5 cm. / etching on paper, unsigned, published in the book: Hermann Struck: Die Kunst des Radierens. Ein Handbuch (Berlin: Bruno Cassirer). Oeuvre catalogue no.: Woll 298 II (of III). Schiefler 268 I (of II). Framed.
10124.

Available for bidding
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Bajor (Bayer) Ágost (1892-1958): Női akt. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró felületi sérüléssel (benyomódással), dekoratív fakeretben, 80×67 cm
10125.

Available for bidding
90 000 HUF
243,90
281,25
Minimum bid:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Színpompás táj, 1985. Pasztell, papír, jelezve balra fent. Üvegezett fakeretben. 85×119 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Pastell on paper, signed. Framed. 85×119 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10126.

Available for bidding
85 000 HUF
230,35
265,63
Minimum bid:
85 000 HUF
85 000 100 000 110 000
Páldy Zoltán (1884-1939): Fekvő női akt. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 78×121 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10127.

Available for bidding
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimum bid:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
Mizser Pál (1941-2021): Hazatérők, 1977. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Fakeretben, 70x110,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10128.

Available for bidding
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimum bid:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
Illencz Lipót (1882-1950): Lány virágokkal. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 80×60 cm. / oil on canvas, signed, framed
10129.

Available for bidding
70 000 HUF
189,70
218,75
Minimum bid:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
Gerzson Pál (1931-2008): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 60×80 cm. Üvegezett keretben.
10130.

Available for bidding
65 000 HUF
176,15
203,13
Minimum bid:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
Kóbor Henrik (1885-1964): Hazafelé. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és kissé töredékes régi kiállítási raglappal. Dekoratív fakeretben, 80×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10131.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF